سه شنبه, 2 مرداد, 1403
979d95074cf183ca229ced0e48cfec0b 660x330 - روش صد در صد تضمینی برای پسر دار شدن

روش صد در صد تضمینی برای پسر دار شدن

آیا می خواهید خانواده خود را گسترش دهید و دل خود را به داشتن یک پسر کوچک خوش کرده اید؟ اعتراف به رویاهایتان اشکالی ندارد. ما راز شما را با کسی در میان نمی گذاریم!

اگر هنوز باردار نشده اید، ممکن است شایعاتی در مورد چیزهایی شنیده باشید که می توانید سعی کنید بر جنسیت کودک خود تأثیر بگذارید. شاید به تازگی شروع به جستجوی ایده هایی برای کمک به داشتن یک پسر کرده باشید. چه چیزهایی را می توانید امتحان کنید؟ آیا برخی از روش ها موثرتر از بقیه هستند؟راه صد در صد تضمینی برای پسر دار شدن چیست؟

آیا راه تضمینی برای پسردار شدن وجود دارد؟

ما می دانیم که “جنس” و “جنسیت” اصطلاحاتی هستند که در دنیای ما در حال تکامل هستند، بنابراین قبل از ادامه دادن بیشتر، مایلیم توضیح دهیم که وقتی در این مقاله در مورد جنسیت کودک صحبت می کنیم، فقط در مورد کروموزوم های نوزاد، ترکیب XY که به عنوان مذکر در نظر گرفته می شود صحبت می کنیم.

بنابراین، “جنس” ذکر شده در این مقاله توسط اسپرم کمک کننده Y و تخمک با X تعیین می شود.

در مورد اینکه آیا راه تضمینی برای تأثیرگذاری بر شانس شما برای داشتن یک پسر وجود دارد یا نه، وجود ندارد. به جز کاشت پزشکی جنینی که به عنوان پسر شناخته شده است، هیچ تضمینی در مورد جنسیت کودک شما وجود ندارد.

به طور کلی، اگر همه چیز به طبیعت سپرده شود، تقریباً 50/50 شانس پسر یا دختر شدن وجود دارد. همه چیز به این بستگی دارد که کدام اسپرم در مسابقه پیروز می شود و میلیون ها نفر از آنها مسابقه می دهند.

اینجاست که ایده تأثیرگذاری بر جنسیت فرزند آینده شما مطرح می‌شود. برخی استدلال می‌کنند که با استفاده از زمان‌ بندی، موقعیت، رژیم غذایی و روش‌ های دیگر می‌توانید شانس اسپرم مرد را تغییر دهید.

جالب اینجاست که یک مطالعه در سال 2008 بر روی 927 شجره خانوادگی نشان می‌دهد که پسر یا دختر بودن شما ممکن است توسط پدر به روش‌ های متعددی تعیین شود. نه تنها کروموزوم های اسپرم تعیین کننده جنسیت نوزاد هستند، بلکه برخی از پدران ممکن است مستعد داشتن پسر یا دختر بیشتر باشند.

بر اساس این مطالعه، مردان ممکن است تمایل به داشتن پسر یا دختر بیشتر را از والدین خود به ارث ببرند، که ممکن است به این معنی باشد که برخی از مردان اسپرم های کروموزوم Y یا X بیشتری تولید می کنند. بنابراین، اگر مردی برادران بیشتری داشته باشد، ممکن است پسران بیشتری نیز داشته باشد.

چند روز بعد از رابطه بارداری مشخص میشود
کلیک

برای افزایش شانس پسردار شدن چه کاری می توانید انجام دهید؟

اگر واقعاً پسر می خواهید، پیشنهاداتی وجود دارد که برخی از والدین به شما می گویند برای آنها کار کرد داشته. هیچ یک از این پیشنهادات از نظر علمی برای تضمین نتایج ثابت نشده است، اما مردم آنها را به امید بهبود شانس به نفع خود امتحان می کنند.

رژیم غذایی

برای شروع، ممکن است بخواهید هنگام تلاش برای باردار شدن، آنچه را که می خورید در نظر بگیرید. در حالی که این مفهوم به طور گسترده مورد مطالعه یا اثبات قرار نگرفته است (بنابراین این پیشنهادات را با مقداری نمک در نظر بگیرید)، محققان در مطالعه‌ای در سال 2008 روی 740 زن دریافتند که بین دریافت کالری بیشتر و پسردار شدن ارتباط وجود دارد.

حال، این بدان معنا نیست که شما باید در طول روز در طول روز که سعی در باردار شدن دارید، حجم و نوشابه خود را افزایش دهید. به خاطر داشته باشید که عادات غذایی سالم در حال حاضر (غذاهای کامل، میوه ها و سبزیجات، تنقلات کم قند) به شما کمک می کند که در دوران بارداری به دریافت کالری مناسب ادامه دهید.

زنان مورد مطالعه همچنین سطوح بالاتری از پتاسیم مصرف کردند. (می خواهید پتاسیم بیشتری بخورید ؟ موز، سیب زمینی شیرین و لوبیا سفید را امتحان کنید.)

این مطالعه همچنین خاطرنشان کرد که “زنانی که نوزادان پسر تولید می کنند، غلات صبحانه بیشتری نسبت به زنان دارای نوزاد دختر مصرف می کنند.” پس برو و برای خودت یک کاسه بریز!

How To Conceive A Boy - روش صد در صد تضمینی برای پسر دار شدن

روش Shettles

پیشنهاد دیگر برای افزایش شانس پسردار شدن، طرح بارداری به نام روش Shettles است که توسط Landrum B. Shettles در حدود سال 1960 ایجاد شد.

Shettles اسپرم را مورد مطالعه قرار داد تا تعیین کند چه چیزی ممکن است بر سرعت اسپرم تأثیر بگذارد. (به هر حال، اسپرمی که در مسابقه پیروز می شود و تخمک را بارور می کند، جنسیت را تعیین می کند.) او زمان آمیزش، موقعیت ها و pH مایعات بدن را در نظر گرفت تا ببیند که ممکن است بر جنسیت تأثیر بگذارد.

از کجا بفهمیم بارداری خارج از رحم است + نشانه ها و علائم ها
کلیک

1074524186 1024x700 1 - روش صد در صد تضمینی برای پسر دار شدن

نکات کلیدی روش Shettles عبارتند از:

  1. رابطه جنسی نزدیک به تخمک گذاری
  2. اسپرم در نزدیکی دهانه رحم با استفاده از موقعیت هایی که امکان نفوذ عمیق را فراهم می کند، رسوب می کند
  3. محیط قلیایی در واژن
  4. زنی که اول ارگاسم می کند

روش Shettles چقدر موثر است؟

خب بستگی داره با کی صحبت کنی شتلز ادعا می‌کند که در نسخه فعلی کتابش به طور کلی 75 درصد موفقیت دارد، و افراد زیادی هستند که ادعا می‌کنند با استفاده از روش او پسر یا دختری را با موفقیت باردار شده‌اند.

از سوی دیگر، برخی تحقیقات قدیمی نشان می دهد که رابطه جنسی 2 تا 3 روز پس از تخمک گذاری ممکن است به هیچ وجه منجر به بارداری نشود. و دیگری (همچنین دارای تاریخ) مطالعه پیشنهاد شدمنبع مورد اعتماد که کروموزوم‌های X و Y تفاوت‌های شکل معنی‌داری ندارند که Shettles معتقد بود وجود دارد.

آیا مداخلات پزشکی برای پسردار شدن وجود دارد؟

به دنبال راه‌های مطمئن‌تری برای افزایش شانس خود هستید؟ بسته به شرایط شما و در دسترس بودن این گزینه ها، مداخلات پزشکی وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

با این حال، این درمان‌ها می‌توانند گران و از نظر روحی و جسمی مضر باشند. آنها همچنین با خطراتی همراه هستند، از عوارض جراحی گرفته تا سقط جنین و سندرم تحریک بیش از حد تخمدان (OHSS) . بنابراین، آنها به طور کلی برای انتخاب جنسیت بدون نیاز پزشکی پیشنهاد نمی شوند.

فناوری کمک باروری (ART) به افراد اجازه می دهد تا از طریق روش های پزشکی، بچه دار شوند. برخی از این روش ها عبارتند از: لقاح آزمایشگاهی (IVF) ، انتقال گامت به داخل فالوپ (GIFT) و انتقال زیگوت به داخل فالوپ (ZIFT).

از طریق فرآیندی به نام تشخیص ژنتیکی قبل از لانه گزینی (PGD) یا انتخاب ژنتیکی قبل از لانه گزینی (PGS) می توان از IVF برای ایجاد جنین، آزمایش جنس این جنین ها و کاشت جنین با جنس دلخواه در رحم استفاده کرد.

این اساسا تضمین می کند که اگر همه چیز با بارداری خوب پیش برود، پسر (یا دختر) کوچکی را خواهید داشت که آرزویش را داشتید.

ملاحظاتی برای انتخاب جنسیت

توجه به این نکته مهم است که در حالی که PGD/PGS در ایالات متحده مجاز است، این فرآیند در بسیاری از کشورهای دیگر مانند بریتانیا و چین غیرقانونی است مگر اینکه دلایل پزشکی شدید وجود داشته باشد.

درمان زردی نوزاد در خانه
کلیک

در حالی که ممکن است افراد برای انجام این روش ها به کشور دیگری سفر کنند (و بسیاری از مردم این کار را انجام می دهند)، هزینه بالا و عوارض اضافی ممکن است جذابیت آن را کاهش دهد.

یکی از دلایلی که قانونگذاران برای غیرقانونی کردن PGD/PGS بیان کرده اند، ترس از این است که والدین تعداد نامتناسبی از پسر یا دختر را انتخاب کنند. داشتن جمعیتی با تعداد بیش از حد نوزادان پسر یا دختر می تواند منجر به مشکلاتی در رشد جمعیت در آینده شود.

در کشورهایی که انتخاب جنسیت را ممنوع می کنند، یک پیشنهاد محدود کردن PGD/PGS به مسائل پزشکی و «تعادل خانواده» بوده است. این امر مستلزم آن است که خانواده ها قبل از تصمیم گیری در مورد جنسیت فرزند آینده، فرزندی از جنس دیگر داشته باشند.

شاید دلیل مهمتری که قانونگذاران برای محدود کردن PGD یا غیرقانونی کردن آن دیده اند، نگرانی های اخلاقی است . این یک موضوع پیچیده و احساسی است. مهم است که احساسات خود را کشف کنید و گزینه های خود را با پزشک خود در میان بگذارید.

بردن

طبیعی است که فرزند آینده خود را تصور کنید و امیدوار باشید که چگونه خواهد بود. با این حال، مهم است که به خاطر داشته باشید که تعیین جنسیت کودک معمولاً در کنترل شما نیست.

به یاد داشته باشید که هر کودکی منحصر به فرد است. فقط به این دلیل که شما یک دختر کوچک دارید به این معنی نیست که باید امید به کارهای سرگرم کننده ای که تصور می کردید با یک پسر انجام دهید را از دست بدهید. به همین ترتیب، فقط به این دلیل که شما در تلاش خود برای داشتن یک پسر بچه موفق هستید، به این معنی نیست که زندگی دقیقاً همان چیزی خواهد بود که تصورات شما پیش بینی کرده است.

اگر به هر دلیلی احساس ناامیدی شدید، رنجش یا تلاش برای برقراری ارتباط با فرزندتان دارید، مهم است که با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی یا یک درمانگر آموزش دیده صحبت کنید تا به شما کمک کند تا احساسات خود را حل کنید.

fathers influence on their sons. the importance of fathers 6 - روش صد در صد تضمینی برای پسر دار شدن

همچنین ببینید

domestic violence and pregnancy 2x 310x165 - ورم پا در بارداری چه زمانی خطرناک است

ورم پا در بارداری چه زمانی خطرناک است

در حالی که ممکن است از دوران جادویی یعنی بارداری لذت می برید و مشتاقانه …