شنبه, 23 تیر, 1403
45364535345 660x330 - آیا روغن خراطین واقعا حجم دهنده است 🤩 خواص باور نکردنی

آیا روغن خراطین واقعا حجم دهنده است 🤩 خواص باور نکردنی

خواص روغن خراطین بسیار زیاد است. باید مدت زمان استفاده از آن را رعایت کنند تا به نتیجه مطلوب برسند. طبق تحقیقات بدن کرم خراطین دارای خواص زیادی است و یکی از این خواص حجم دهندگی اندام های بدن توسط روغن خراطین اصل است.

روغن خراطین حاوی پروتئین است و کلاژن ساز میباشد در نتیجه برای از بین بردن چین و چروک پوست هم مناسب است.

روغن دانه از دانه های گیاه استخراج می شود. استخراج از طریق پرس سرد انجام می شود، مشابه روشی که زیتون ها را به روش سرد فشرده می کنند تا روغن زیتون درست شود.

فواید سلامتی روغن خراطین

بسیاری از مزایای سلامتی روغن خراطین ناشی از محتوای بالای آن از سه اسید چرب غیراشباع چندگانه است: اسید لینولئیک، اسید آلفا-لینولنیک و اسید گاما-لینولنیک. علاوه بر این، نسبت اسیدهای چرب امگا-6 (لینولئیک اسید) به اسیدهای چرب امگا-3 (اسید آلفا-لینولنیک) 3:1 است.

کارشناسان موافقند که این نسبت اسید چرب 3:1 برای فواید سلامتی در انسان ایده آل است.

روغن خراطین حجم دهنده لب

روغن خراطین طبیعی و اصلی با قدرت فوق‌العاده و معجزه‌آسای خود در افزایش حجم لب‌ها، می‌تواند یک انتخاب بسیار ایده‌آل جهت تغییر سایز لب‌ها و خوش‌فرم کردن آن‌ها باشد. برای دست پیدا کردن به اندازه دلخواه تنها نیاز است مقداری از این روغن را طی یک دوره چند روزه استفاده کنید.

روغن خراطین حجم دهنده اعضا

از خواص این روغن برای افزایش حجم اندام‌هایی چون لب، گونه، سینه و پر شدن صورت استفاده کنند. علاوه بر آن آقایان از این روغن برای افزایش طول و حجم آلت تناسلی خود نیز بهره ببرند.

20 دارو برای روان شدن شکم - چه چیزی بخوریم؟
کلیک

و به عنوان یک محصول حجم دهنده برای برخی از اندام‌های بدن مانند سینه و باسن استفاده می‌شود

روغن خراطین حجم دهنده آقایان

روغن خراطین یکی از روغن های کاملاً طبیعی است که از ویژگی‌های بسیار مفید برای درمان مسائلی مانند زود انزالی، افزایش قدرت نعوظ در عضو جنسی، و افزایش حجم باسن برخوردار است.

روغن خراطین حجم دهنده صورت

وقتی روغن خراطین را روی پوست صورتتان ماساژ می‌دهید، منجر به افزایش جریان خون و سوخت و ساز بدن می‌شود. درنتیجه گونه‌ها حجم بیشتری پیدا کرده و زیباتر به نظر می‌رسند؛ زیرا به‌طور کلی افزایش خون‌رسانی و سوخت‌وساز باعث رشد اندام‌ها می‌شود.

ایا روغن خراطین حجم دهنده دائمی است

استفاده از روغن خراطین به منظور حجم دهی و یا کاهش چین و چروک، مادام العمر نیست و پس از پایان دوره‌های استفاده، دیگر لازم نیست که از ترس از دست رفتن نتیجه، همچنان هزینه کنید و فرایند روغن درمانی را ادامه دهید.

همچنین ببینید

رفع چاقی صورت بعداز عمل بینی 800x300 1 310x165 - خواص عرق یونجه برای چاقی

خواص عرق یونجه برای چاقی

سالیان طولانی است که از گیاه یونجه در طب‌ سنتی، برای درمان بسیاری از بیماری‌ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *