سه شنبه, 2 مرداد, 1403
آیا چاقی بعد از ازدواج راه حل دارد 660x330 - آیا چاقی بعد از ازدواج راه حل دارد

آیا چاقی بعد از ازدواج راه حل دارد

10 نکته برای کاهش وزن که بهتر است بعد از ازدواج رعایت کنید .

تبریک می گویم! شما به خط پایان عروسی رسیدید ! – و اکنون زمان آن رسیده است که وارد زندگی زناشویی شوید. از امنیت راحت و وعده های غذایی و نوشیدنی های بی شمار با هم ، به راحتی می توانید توجه خود را از خود به گذراندن وقت با همسرتان معطوف کنید. اما همانطور که بسیاری از زوج های متاهل می توانند تأیید کنند ، افزایش وزن اغلب با روابط طولانی مدت همراه است و مطالعه ای که توسط دانشگاه متدیست جنوبی انجام شد نشان داد که زوج های خوشبخت تمایل دارند بعد از ازدواج وزن خود را افزایش دهند.

آیا این بدان معناست که شما مقدر شده اید که اکنون با خوردن 10 ، 20 ، 30 یا بیشتر کیلو اضافه کنید؟ جواب منفی! این نکات را در نظر داشته باشید تا بتوانید وزن خود را کاهش دهید یا حتی چند کیلو وزن کم کنید. این 30 ترفند جذاب برای کاهش وزن را که برای حفظ انگیزه خود امتحان نکرده اید از دست ندهید!

آیا چاقی بعد از ازدواج راه حل دارد 2 - آیا چاقی بعد از ازدواج راه حل دارد

راحت نباشید !

شما بسیار تلاش کردید تا روز عروسی خود را زیبا نشان دهید ، اما اکنون ترجیح می دهید چند شب را روی مبل تختخواب کنید. کاملاً قابل درک است – اما تمام آن استراحت منجر به خوردن میان وعده های بی فکر می شود ، که در ادامه منجر به افزایش وزن می شود. در عوض ، زمان نوازش خود را روی مبل به یک ساعت محدود کنید و بقیه زمان را با سرگرمی ها یا فعالیتهای دیگری که به شما امکان می دهد با هم باشید ، پر کنید.

اهداف خود را بیان کنید

کاهش وزن هنگام ازدواج باید یک فعالیت شریکی باشد. دقیقاً به همسرتان بگویید که امیدوار هستید چه کاری انجام دهید – مانند کاهش 10 کیلوگرم ، از بین بردن چربی شکم – و سپس نحوه برنامه ریزی خود را توضیح دهید. بسیاری از مواقع اختلاف نظرها در ازدواج ناشی از عدم ارتباط صحیح است ، بنابراین روشن بودن اهداف خود می تواند از وقوع آن جلوگیری کند.

خواص دمنوش به لیمو
کلیک

تشویق کننده یکدیگر باشید

دستیابی به هدفی که احساس حمایت می کنید بسیار ساده تر است ، به ویژه هنگامی که آن حامی همسر شما باشد. همیشه تغذیه سالم و ورزش را با کلمات مهربان و حمایتی تشویق کنید. و اگر انگیزه در حال ضعیف شدن است؟ به یکدیگر یادآوری کنید که اهداف شما چقدر مهم هستند و چگونه مایل به انجام هر کاری برای دستیابی به آنها هستید.

انتقاد نکنید !

اختلاف نظر در ازدواج اجتناب ناپذیر است. اما تفاوت بزرگی بین انتقاد سازنده و انتقاد وجود دارد ، به ویژه در مورد کاهش وزن. اگر می بینید که همسرتان در حال لغزش بر روی اهداف خود است ، به آرامی او را تحت فشار قرار دهید ، اما با اظهارنظرهای تحقیرآمیز بدن خود را نادیده نگیرید و روی موارد منفی تمرکز نکنید. یک ضرب المثل وجود دارد: “عاقلانه انتخاب کنید ، با مهربانی رفتار کنید.” شما قبلاً با انتخاب شریک زندگی خود عاقلانه انتخاب کرده اید ، اکنون با او مهربان رفتار کنید.

برنامه ریزی غذا را به یک امر زوج تبدیل کنید

وظایف شغلی ، خانوادگی و زندگی ، انتخاب غذای سریع در راه خانه را آسان می کند – چه کسی زمان پخت دارد؟ مجبورید ، مخصوصاً اگر می خواهید وزن کم کنید. برنامه ریزی و آماده سازی غذا را کاری کنید که هر هفته با همسرتان انجام می دهید. همانطور که برای موفقیت در یک زوج باید با هم بودجه بندی کنید ، برای اینکه سالم باشید به عنوان یک زوج باید وعده های غذایی را با هم برنامه ریزی کنید. آیا نمی دانید از کجا شروع کنید یا با تلاش برای کشف آن احساس ترس کنید؟ ما پشت شما را گرفتیم برنامه غذایی واقع بینانه خود را برای یک هفته سالم بررسی کنید (و پیوند را برای شریک خود ارسال کنید)!

پیشگیری از چاقی و اضافه وزن
کلیک

فعالیتهایی را پیدا کنید که می توانید با هم انجام دهید

تمرین با هم یک راه آسان برای تقویت پیوند و سوزاندن همزمان چربی است. شما ممکن است اهداف متفاوتی داشته باشید – او می خواهد عضله بسازد ، شما می خواهید چربی شکم خود را از دست بدهید – اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید فعالیت هایی را انتخاب کنید که به هر دو هدف برسد ، مانند تمرینات هیت (HIIT) یا حتی به سادگی دوچرخه سواری. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید تمرینات شخصی خود را نیز انجام دهید ، اما انجام آن با هم به عنوان یک تیم باعث می شود که اهداف در دسترس به نظر برسند.

با رژیم های غذایی یک محیط شاد پیدا کنید

زوج ها اغلب اشتهای یکسانی ندارند – مردان اغلب می خواهند بیشتر غذا بخورند ، در حالی که زنان تمایل دارند کمتر غذا بخورند. این می تواند منجر به “آینه سازی” بین زوجین شود که در آن شما انواع وعده های غذایی – و مقادیر یکسان – را با همسرتان می خورید. این می تواند به راحتی منجر به خوردن کالری بیشتر از آنچه در روز می سوزانید و منجر به افزایش وزن شود.

وعده های غذایی تقلبی را تا شب های خاص نگه دارید

درست مثل سالن غذاخوری و میان وعده ، وسوسه انگیز است که وقتی ازدواج کرده اید از غذاهای رستوران لذت ببرید. شبهای ملاقات ، درست است؟ متأسفانه ، آن وعده های غذایی پرچرب و پر کالری-که با شراب و آبجو کامل می شود-می توانند به راحتی قبل از اینکه بدانید وزن خود را بیشتر کنید. در عوض ، از قانون 80/20 پیروی کنید: 80 درصد وعده های غذایی خود را با برنامه خود در خانه بپزید ، 20 درصد دیگر می تواند شب های ملاقات شما باشد که کمی “تقلب” می کنید. و هنگامی که یک وعده غذایی تقلبی می خورید ، این 20 نکته تقلب در غذا خوردن را برای موفقیت در کاهش وزن رعایت کنید.

نقاشی پیشگیری از چاقی
کلیک

بر جنبه سلامت تمرکز کنید

همه ما می خواهیم زیبا به نظر برسیم ، اما کاهش وزن همیشه به این معنی نیست که در یک شلوار جا دهیم. حفظ وزن در سطح سالم برای سالم ماندن در طول زندگی زناشویی و زندگی طولانی مدت ضروری است. علاوه بر این ، تشکیل خانواده با وزن سالم آسان تر است و انگیزه بیشتری برای از دست دادن به شما می دهد.

به آن بعنوان یک شیوه زندگی نگاه کنید ، نه یک راه حل سریع

کاهش وزن برای عروسی یک دویدن سریع است ، اما کاهش وزن – و حفظ آن – در طول ازدواج به این معنی است که شما باید در دراز مدت به اهداف خود متعهد باشید. به رژیم های سالم با غذا و ورزش پایبند باشید-و به جای فراز و نشیب هایی که با رژیم های تصادفی همراه می شود ، با کاهش طولانی مدت خود خوشحال خواهید شد.

همچنین ببینید

dry mouth 310x165 - کمبود کدام ویتامین باعث خشکی دهان میشود

کمبود کدام ویتامین باعث خشکی دهان میشود

ممکن است رابطه ی بین خشکی دهان و کمبود ویتامین را ندانید. کمبود پروتئین و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *