چهارشنبه, 9 خرداد, 1403
از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره 600x330 - از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

از کجا بفهمیم دوست پسرمان دوستمون داره ؟ اگر مدتی با دوست پسرتان کنار هم بوده اید ، شاید بخواهید بدانید که آیا جدی شدن این مسئله جدی است یا خیر. دوست پسر شما ممکن است بگوید که شما را دوست دارد ، اما شما مطمئن نیستید که او واقعاً دوست دارد یا نه؟. اگر دوست پسر شما نگوید که شما را دوست دارد ، روش هایی وجود دارد که می توانید احساس کنید نسبت به شما عشق دارد یا نه. به کارهای دوست پسر خود نگاه کنید ، و سپس سخنان او را در نظر بگیرید.

مشاهده حرکات او

از خود بپرسید آیا او با شما با احترام رفتار می کند؟

از خود بپرسید آیا او با شما به احترام رفتار می کند؟ وقتی دوست پسر شما واقعاً شما را دوست داشته باشد ، به شما علاقه مند خواهد شد. او به عقاید و نظرات شما احترام می گذارد ، حتی اگر با آنها موافق نباشد. او به جزئیات مربوط به علاقه ها و علاقه های شما توجه خواهد کرد و نیازهای شما را در حد توانایی خود برآورده می کند.

  • آیا او از شما در مورد زندگی شما می پرسد؟
  • آیا به نظر می رسد او واقعاً به احساسات و عقاید شما اهمیت می دهد؟

aid602174 v4 728px Know That Your Boyfriend Really Loves You Step 1 Version 2 - از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

توانایی او در سازش را مشاهده کنید.

اگر دوست پسر شما به شما احترام بگذارد ، حتی اگر شما از او نخواسته اید ، مصالحه می کند. این که آیا او در مورد کارهای کوچک سازش می کند ، مانند رفتن به فیلمی که برایش مهم نیست است زیرا می داند شما آن را دوست خواهید داشت یا مسائل بزرگتر ، سازش نشانه مهمی است که دوست پسر شما واقعاً شما را دوست دارد.

  • مصالحه واقعی به این معنا نیست که “اگر این کار را برای من انجام دهی” من این کار را برای شما انجام می دهم. این مذاکره نیست.
  • آیا او اصرار دارد که در اختلاف نظر عقیده درست باشد؟ یا اینکه او اجازه می دهد شما حرف آخر را بزنید اشکالی ندارد؟

aid602174 v4 728px Know That Your Boyfriend Really Loves You Step 2 Version 2 - از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

توجه کنید که دوست پسر شما کجای شما را لمس می کند.

اکثر افراد عاشق حتی بدون فعالیت جنسی نیاز به لمس موضوع مورد نظر خود دارند. به نظر می رسد او علاقه مند است شما را لمس کند؟ آیا وقتی شما را لمس می کند ، به آن علاقه مند است؟ لمس های عمومی نمایش عمومی محبت است و به جهانیان نشان می دهد که شخص از شما مراقبت می کند.

  • اگر مطمئن نیستید وقتی او شما را لمس می کند چه احساسی دارد ، با احساسات خود این موضوع را بررسی کنید. آیا احساس می کنید دوست داشته شده اید؟ یا آیا احساس می کنید که او با لمس کردن شما در جمع سعی دارد “ادعایی را مطرح کند”؟
  • اگر او خجالتی است یا از فرهنگی است که لمس عمومی در آن قابل قبول نیست ، ممکن است شما را دوست داشته باشد و در عین حال بندرت شما را لمس کند.
  • وقتی مرد صورت زن را لمس می کند ، این اغلب نشانه این است که او می خواهد به او نزدیکتر باشد.
  • لمس شانه یا دست لزوماً در بیشتر فرهنگ ها لمس صمیمی نیست. با این حال ، اگر او شما را به پایین کمر لمس کند ، یا دست خود را به آرامی در امتداد پای شما حرکت دهد ، این اغلب نشانه جذابیت است.
  • اگر او فقط در خلوت شما را لمس کند ، این یک هشدار است. اگر او فقط در جمع ، در خلوت هرگز شما را لمس نمی کند ، این یکی دیگر از علائم هشدار دهنده است.
  • احترام به روشی که او شما را لمس می کند لازم است. اگر نوع لمس او را دوست ندارید و به هر حال این کار را می کند ، بعید است واقعاً شما را دوست داشته باشد.
9 نشانه های خیانت به همسر در شما
کلیک

aid602174 v4 728px Know That Your Boyfriend Really Loves You Step 3 Version 2 - از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

اطمینان حاصل کنید که او می خواهد شما وقت خود را با دوستان و خانواده اش بگذرانید.

اگر دوست پسر شما می خواهد همه شما را برای خودش نگه دارد ، شما را با دوستان و خانواده اش شریک نکند ، بعید است واقعاً شما را دوست داشته باشد. اگر او واقعاً شما را دوست دارد ، می خواهد شما را در تمام زمینه های زندگی خود بگنجاند.

گنجاندن شما در زندگی خانوادگی او ممکن است در ابتدا دشوار باشد ، خصوصاً اگر رابطه او با خانواده اش ناآرام یا سنگین باشد.
اگر او در اطراف خانواده و دوستانش رفتار متفاوتی با شما دارد ، از او سوال کنید که چرا چنین است. اگر او واقعاً عاشق شما باشد ، فارغ از اینکه در چه خانواده ای باشید ، به شما افتخار می کند.

aid602174 v4 728px Know That Your Boyfriend Really Loves You Step 4 Version 2 - از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

ببینید آیا او می خواهد وقت خود را با دوستان و خانواده شما سپری کند.

شخصی که شما را دوست دارد به خانواده و دوستانتان علاقه مند خواهد شد. حتی اگر او آنها را دوست نداشته باشد ، اگر شما بخواهید حاضر خواهد بود با آنها وقت بگذارد.

اگر دوست پسر شما از خانواده و دوستانتان اجتناب کند ، ممکن است خجالتی باشد. اگر او سعی کند شما را وادار به اجتناب از آنها کند ، ممکن است بیش از حد کنترل کند. این یک نشانه بد است.
اگر او برای شناخت خانواده و دوستان شما اهمیتی ندارد ، این نشانه این است که او واقعاً به شما اهمیتی نمی دهد.

aid602174 v4 728px Know That Your Boyfriend Really Loves You Step 5 Version 2 - از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

توجه کنید که آیا او کارهایی را انجام می دهد که شما دوست دارید انجام دهد.

شخصی که شما را دوست دارد سعی خواهد کرد کارهایی را که می خواهید انجام دهید انجام دهد ، حتی اگر به آنها اهمیتی ندهد. به عنوان مثال ، او در رستوران ها غذا می خورد زیرا آنها را دوست دارید یا به دلیل درخواست شما از او به برنامه های فرهنگی می رود. اگر تمام فعالیت های شما حول علایق او باشد ، این ممکن است نشانه این باشد که او واقعاً شما را دوست ندارد.

11 راه ابراز علاقه به همسر
کلیک

انجام کارهایی چون شخص دیگری می خواهد عملی سخاوتمندانه است. اگر او اصرار دارد که شما کاری برای او انجام دهید ، زیرا کاری را انجام داده است که از آن لذت می برید ، این سخاوتمندانه نیست. این نوعی دستکاری است.
مردی که واقعاً شما را دوست دارد به آنچه دوست دارید و دوست ندارید توجه خواهد کرد. او سعی خواهد کرد اطمینان حاصل کند که شما خوشحال هستید ، زیرا خوشبختی شما برای او مهم است.

aid602174 v4 728px Know That Your Boyfriend Really Loves You Step 6 Version 2 - از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

چیزی شما را آزار داد او باید بپرهیزید.

گاهی اوقات مردم می گویند که “آنها را دوست دارم” کارهای آسیب زا انجام می دهند. اگر دوست پسر شما این حرف را به شما میزند ، این یک هشدار است. یاد بگیرید که رابطه سوء استفاده بالقوه را بشناسید و از او کمک بخواهید.

رفتار سوء استفاده فقط به خشونت جسمی محدود نمی شود. اگر دوست پسر شما واقعاً شما را دوست داشته باشد ، با احترام با شما رفتار خواهد کرد. او شما را تنزل نخواهد داد ، شما را با نام صدا نمی کند ، یا دستاوردهای شما را زمین نمی گذارد.
اگر مطمئن نیستید که وقتی دوست پسر خود می گوید شما را دوست دارد به او اعتماد کنید یا خیر ، از والدین یا دوست مورد اعتماد خود راهنمایی بگیرید.

aid602174 v4 728px Know That Your Boyfriend Really Loves You Step 7 Version 2 - از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

گوش دادن به حرف های او

به جای استفاده از کلمه “ما” از وی بشنوید “من”.

وقتی کسی شما را دوست دارد ، هنگامی که به زندگی روزمره خود فکر می کند ، شما را در نظر می گیرد. وقتی او برای آینده برنامه ریزی می کند ، شما را نیز شامل می شود.

آیا او شما را در برنامه های خود گنجانده است ، یا اینکه به تنهایی برای خودش برنامه ریزی می کند؟
وقتی او با دوستان یا خانواده اش تلفنی صحبت می کند ، آیا او به کارهایی که با هم انجام داده اید اشاره می کند؟ آیا او وقتی آنها با شما هستند به آنها اطلاع می دهد؟ یا اینکه وقتی با شماست از گفتگو با دوستانش پرهیز می کند؟

aid602174 v4 728px Know That Your Boyfriend Really Loves You Step 8 Version 2 - از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

آیا او اشتباه می کند عذرخواهی می کند؟

بعضی از مردان به راحتی می گویند که متاسفند ، اما ممکن است اعمال آنها تغییر نکند. بعضی از مردان حتی اگر واضح است که اشتباه می کنند از گفتن اینکه متاسف هستند خودداری می کنند. توجه داشته باشید که دوست پسرتان وقتی کاری آسیب رسان یا غیر حساس انجام داده واکنش نشان می دهد. آیا او عذرخواهی می کند؟

11 راه ابراز علاقه به همسر
کلیک

اگر کسی به راحتی عذرخواهی کند ، اما به نظر می رسد همان الگوهای رفتاری را تکرار می کند ، عذرخواهی او چندان معنی دار نیست.
پسری که لجبازی می کند ممکن است به سختی بخاطر اشتباه بودن از او عذرخواهی کند ، اما اگر او شما را دوست داشته باشد تا وقتی که دوباره اوضاع بین شما درست نشود ناراحت کننده خواهد بود.

aid602174 v4 728px Know That Your Boyfriend Really Loves You Step 9 - از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

آیا گفته های او با عملکرد او مطابقت دارد یا خیر.

پسری که حرفهایی می زند که کارهایش پشتیبانش نیست اساساً غیرقابل اعتماد است. شخصی که اعمال و سخنان او مطابقت ندارد با تفکر وی ارتباط برقرار می کند. این قطع ارتباط از طریق اعمال و سخنان وی نشان داده می شود.

وقتی گفته ها و اعمال کسی با هم مطابقت نداشته باشد ، او قابل اعتماد نیست. حتی اگر او شما را دوست داشته باشد ، دیگر نمی توانید به او اعتماد کنید.
بسیاری از اوقات ، یک دوست پسر سعی می کند با اعتراف به تجربیات منفی زندگی خود ، این قطع ارتباط را توضیح دهد. این غالباً نتیجه این است که دختران برای او متأسف می شوند و سعی می کنند به آنها کمک کنند.
در مواقع دیگر ، شخصی که در ارتباط قطع شده است سعی خواهد کرد شما را سرزنش کند. او مکالمه شما را برگردانده تا شما را به تفکر منفی متهم کند. این یک علامت هشدار دهنده است.

aid602174 v4 728px Know That Your Boyfriend Really Loves You Step 10 - از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

به یاد داشته باشید که گفتن “دوستت دارم” کافی نیست!

شخصی که می گوید: “من تو را دوست دارم” ، اما با محبت و راه های مراقبت رفتار نمی کند ، واقعاً دوستت ندارد. از کلمات “من تو را دوست دارم” گاهی اوقات به روشهای غیر صادقانه و دستکاری شده استفاده می شود. وقتی کسی می گوید: “من تو را دوست دارم” ، اگر عملکرد آنها با گفته های آنها مطابقت دارد ، در نظر بگیرید.

اگر مطمئن نیستید که باید به سخنان کسی اعتماد کنید ، از یک شخص معتمد برای پی بردن به آن کمک بگیرید. شاید آنها متوجه چیزی شده اند که شما آنرا ندیده اید
اگر احساس می کنید دوست پسرتان واقعاً شما را دوست دارد ، پس آماده اید که به این فکر کنید که آیا به اندازه کافی برای شما مناسب است یا نه. اگر دوست پسر شما را دوست دارد ، به این معنی نیست که شما باید او را دوباره دوست داشته باشید.

aid602174 v4 728px Know That Your Boyfriend Really Loves You Step 11 - از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *