چهارشنبه, 9 آذر, 1401
موکل 660x330 - از کجا بفهمیم موکل داریم ؟

از کجا بفهمیم موکل داریم ؟

“رابطه موکل با انسان”

همانطور که قبلا گفته شد موکل جنی است که توسط انسان تسخیر شده و گوش به حرف آن شخص قرار دارد. حال نحوه ارتباط مورد بررسی قرار میگیرد.

توجه: برای رفع مشکلات خود به افرادی که مدعی ارتباط با جنیان هستند و موکّل در اختیار دارند، مراجعه نکنید. زیرا در بسیاری موارد این افراد جن‌ها و حتی شیاطینی را برای رفع مشکل شما مامور می‌­کنند که موجب مشکلات بزرگتر می‌شود، اگرچه مشکل مورد نظر را به طور موقت برطرف سازند.

از کجا متوجه شویم که موکل داریم یا نه ؟

ارتباط موکل با ارباب خود (شخص تسخیر کننده) بیشتر از طریق گوش باز است و منظور از گوش باز همان گوش جسمی و فیزیکی نیست بلکه صدایی است که در ذهن انسان ایجاد میشود یعنی اگر شخص تسخیر کننده کر هم باشد این صدا را میشنود پس ارتباط بین موکل و انسان از طریق ذهن صورت میگیرد.

چشم سوم نیز در صورتی که باز باشد میتواند موکل را ببیند که باز هم از طریق ذهن است نه چشم فیزیکی.
انسانی که جنی را تسخیر میکند میتواند ذهن خود را روی خط موج جنیان تنظیم کند و حرفهای آنها را بشنود حال اگر جن زبان انسان را بداند (قبلا با انسانهای دیگری در ارتباط بوده باشد) برقراری ارتباط ممکن است.
بجز شیاطین که بر تمامی زبانها مسلط هستند بقیه جنیان تمام زبانها را متوجه نمیشوند و این بستگی به نوع و قدرت آنها دارد.

این تفکر در ذهن عوام جا گرفته که موکل هرکاری برای انسان انجام میدهد و انسان فقط باید بشیند و دستور بدهد و بدون هیچ سختی به خواسته خود برسد !!.

دعای گشایش مشکلات مالی
کلیک

این فکر کاملا اشتباه است موکل نیاز به تغذیه انرژی دارد که بر عهده انسان تسخیر کننده است پس مطمعنا اسیبهایی برای انسان دارد و هربار که کاری انجام میدهد مقداری انرژی از انسان دریافت میکند و هرچه کار سخت تر باشد انرژی دریافتی بیشتر خواهد بود برای همین انسان گاه ممکن است بیمار شود و حتی دچار ضعف شدید عمومی گردد هرچند که از قدرت بالایی برخوردار باشد.

..

به نقل از پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب:

سؤال؛ آیا می‌توانیم موکل داشته باشیم؟

پاسخ: موکل به صورت عام به کسی گفته می‌شود که کاری را از طرف شخص انجام دهد. اما در امورماوراءالطبیعه موکل به جن یا ملکی می‌گویند که شخص را همراهی می‌کند. رابطه با این موجودات در صورت تسخیر شدن توسط فرد حرام می‌باشد. و در غیر این‌صورت بلامانع است. در روایات بسیاری دیده می‌شود که ملک (فرشته) فقط و فقط مختص ائمه اطهار و پیامبران الهی می‌باشد و همیشه همراه و همنشین با آن‌هاست. اما در مرتبه اجنه می‌توان آن‌ها را به دو قسم تبدیل کرد؛

 • الف) موکل روحانی؛ به اجنه‌ با ایمانی گفته می‌شود که تقوای الهی را پیشه کردند و با انسان‌هایی که دارای تقوا و نورانیت الهی باشد همراه خواهند شد. باید تاکید کرد؛ این موجودات با مومن واقعی همنشین خواهند شد. و شخص مومن معمولا این روابط را بیان نمی‌کند چون هدف و غایت برای او خداست نه این چیز‌ها. بله می‌شود با داشتن استاد با تقوا و در صورت لزوم، شخص با آن‌ها همنشین شود.
 • ب) موکل شیطانی؛ همان‌طور که می‌دانید ابلیس و بسیاری از لشکریان وی از جنس جن می‌باشند. و این‌ها با افراد حقیر و بی‌ایمان همنشین می‌شوند.
  اکیدا توصیه می‌­نمائیم که برای رفع مشکلات خود به افرادی که مدعی ارتباط با جنیان هستند و موکّل در اختیار دارند، مراجعه نکنید. زیرا در بسیاری موارد این افراد جن‌ها و حتی شیاطینی را برای رفع مشکل شما مامور می‌­کنند که موجب مشکلات بزرگتر می‌شود، اگرچه مشکل مورد نظر را به طور موقت برطرف سازند. همچنین انسان با مقید شدن به سه عنصر، تقوی، توسل به اهلبیت (علیه‌السلام) و توکل به خداوند می‌تواند بی‌نیاز از هرچیزی شود.
دعا براي باطل كردن طلسم و جادو
کلیک

23 نظر

 1. سلام ی سوالی دارم میخوام بدونم که ایا موکلی دارم که به حرفم گوش میکنه مثلا دیدید که برای فهمیدن انگشتر که موکل داره یا نه ی نخ بهش میبندن و میگن اگر موکل داری تکون بخور بچرخ یروز من از کنجکاوی ی نخ به انگشتر دستم بستم و نگه داشتم ثابت و گفتم بچرخ ودر ناباوری شروع به چرخش کرد و گفتم وایسا و ایستاد نه اینکه انگشتر بلکه هر چیزی رو به نخ میبندم و ثابت نگه میدارم و با فرمان من به هر طرفی که بگم تکون میخوره اونم با شدت زیاد حتی میتونم مسابقات فوتبال برد یا باخت رو از انگشتری که به نخ بستم بپرسم مثلا میگم فلان تیم اگر میبره به چپ تکون بخور اگر میبازه وایسا واز این قبیل چیز ها که تمام رو درست پیش بینی میکنه میخوام بدونم ایا من موکلی دارم که خودم خبر ندارم لطفا راهنمایی کنید

 2. سلام اگه کسی بتونه موجودات نامرىی اطرافش رو ببینه و حتی احساس کنه لمسش میکنن و هر روز و هر شب شاهد رفت و آمد اونها باشه به صورتی که اگه بیرون هم بره یا مهمونی همراهش هستن این موجودات به نظرتون اینها موکل هستن یا این فرد طلسم شده ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • باید به متخصصین دینی مراجعه کنید .

  • من تمام این حس هارو دارم گاهی میبینمشون ولی زود فرار میکنم یا حس میکنم بهم خیره هستن یا کشیدن بالش از زیر سرم یا گذاشتن دست روی کتف
   درباغه من یه حس عجیبی دارم اینکه هر کسی پشت سرم بخواد دستش رو روی کتفم بزاره زودتر حس میکنم چون مثلا خواهرم میخواد دستشو به کتفم بزنه هنوز دستش بالاست پایین نیومده حس میکنم چون زود میگم نه اینکارو نکن من پشت سرمو نمی بینم ولی یه نفر بخواد به کتفم دست بزنه زود حس گرما و مور مور بهم دست میده و تپش قلب میگیرم

 3. سلام .من هم همین اتفاق برام افتاده.امکانش هست راهنماییم کنید.این آیدی من هست @H_1363_H

 4. سلام من خیلی وقته ی جن یا همزاد یا هرچی ک نمیدونم چیه منو اذیت میکنه و شبا باهام حرف میزنه و حتی پیشنهاد های عجیب میدع ولی در عین حال ازم مراقبت میکنه و زور زیادی داره میشه راهنمایی کنید ک چیه و چجوری رفع کنم یا در سلطه خودم دربیارمش

 5. من هم همین حس رو دارم حتی باهام حرف میزنن

 6. برای پاسخ به سوالات خود در اینیستاگرام به آیدی morteza.b09 مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهار =