جمعه, 22 تیر, 1403
getty images 1200x900 1 660x330 - افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ

اکثر مردان فکر میکنند هر چه آلت تناسلی شما بزرگتر باشد، زندگی جنسی شما بهتر خواهد بود. حقیقت این است که بیشتر زنان دوست دارند که همسرشان آلت تناسلی بلندتر و ضخیم‌تری داشته باشد. بنابراین چگونه می توان اندازه آلت تناسلی را افزایش داد؟ کشش آلت تناسلی به فرآیند استفاده از دست ها یا وسایل برای افزایش طول آلت تناسلی گفته می شود. آیا واقعا ممکن است این اتفاق بیفتد؟ خوب، این مقاله به شما بینشی در مورد این موضوع با پشتوانه تحقیقات اخیر می دهد.

حقایقی در مورد اندازه آلت تناسلی

اکثر مردان مایلند آلت تناسلی درازی داشته باشند که باعث می‌شود در طول زمان فرآیند فکرشان را کاهش دهد. آیا می‌دانستید که بیشتر زنان واقعاً از طول آلت تناسلی خود ناراحت نیستند. در اینجا حقایق جالبی وجود دارد که باید در مورد اندازه آلت تناسلی بدانید.

 • اکثر زنان از هر اندازه ای از آلت تناسلی همسر خود راضی هستند، در حالی که مردان اینطور نیستند. با این حال، ضخامت آلت تناسلی برای زنان مهم است.
 • اکثر مردان معتقدند که آلت تناسلی کوچکتری دارند.
 • طول متوسط ​​آلت تناسلی شما بین 5.1 تا 6.3 سانتی متر است.
 • میانگین ضخامت آلت تناسلی 4.7 سانتی متر است.

کشش آلت تناسلی مرد چیست؟

کشش آلت تناسلی یک فرآیند استفاده از روش های مختلف برای افزایش طول آلت تناسلی مانند استفاده از دست ها یا دستگاه های بزرگ کننده است. آیا این واقعا کار می کند؟ خوب، بله، این یک واقعیت است. با این حال، بسیاری از متخصصان جنسی اظهار می کنند که عرض یک آلت تناسلی بیشتر از طول آن است.

5 تمرین برای افزایش سایز آلت تناسلی

تمرینات کششی آلت تناسلی می تواند به شما کمک کند تا به طور طبیعی به این هدف برسید. یک درمان خانگی ساده این است که آلت تناسلی خود را به آرامی با استفاده از روان کننده ها ماساژ دهید. در اینجا چند تمرین وجود دارد که به شما کمک می کند آلت تناسلی خود را بزرگ کنید و از قدرت جنسی بر شریک زندگی خود لذت ببرید.

از کجا بفهمیم قرص اورژانسی اثر کرده
کلیک

1. ورزش ماساژ

این نوع تمرینات دستی است، روان کننده روی آلت تناسلی مالیده شده (مانند ژل) و به آرامی ماساژ داده می شود. این تمرین برای کشش پوست آلت تناسلی شما در نظر گرفته شده است که در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر باید این کار را مکرر انجام دهید.

2. ورزش پمپ آلت تناسلی

این یک وسیله کششی است که باید باید به آلت تناسلی متصل شود و نعوظ فوری ایجاد می کند. این معمولا برای مردانی که از اختلال نعوظ رنج می برند تجویز می شود.

نحوه استفاده

در اینجا چیزی است که باید دنبال کنید:

 • ابتدا روان کننده را روی آلت تناسلی بمالید تا تحریک نشود.
 • لوله را روی آلت تناسلی خود قرار دهید.
 • پمپ را روشن کنید و چند دقیقه طول می کشد تا نعوظ اتفاق بیفتد.

توجه: هنگامی که پمپ روشن می شود، می توانید به سرعت انزال کنید که هرگز فکرش را نمی کردید. این در نهایت منجر به بزرگ شدن آلت تناسلی می شود.

67867867867 - افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ

3. تمرین Jelqing

این رایج ترین شکل ورزش در بین مردان است. به ضخیم شدن آلت تناسلی کمک می کند. به منظور افزایش اندازه آلت تناسلی، توصیه می شود حداقل یک بار در روز این کار را انجام دهید. همچنین به نعوظ بهتر کمک می کند که می تواند به یک زندگی جنسی سالم کمک کند. در این تمرین با دست آلت خود را به سمت های بالا پایین چپ و راست کشش دهید .

چطور انجام دادن؟

در اینجا نحوه انجام آن است:

 • هر دو دست را روی آلت تناسلی قرار دهید و به آرامی آن را از بالا به پایین حرکت دهید.
 • قبل از نعوظ آلت تناسلی را از قبل گرم کنید.
از کجا بفهمم پردم سالمه (تشخیص سالم بودن بکارت)
کلیک

4. ورزش کششی

این تمرین شبیه دوشیدن گاو است. این یکی از بهترین تمرینات است که می تواند به نتایج سریعتر کمک کند. این یک نوع تمرین jelqing است، اما فقط از شست و انگشت اشاره شما استفاده می کند.

چطور انجام دادن؟

 • از انگشت شست و اشاره خود برای بلغزاندن پوست از بالا به پایین استفاده کنید.
 • این کار را به مدت 20 دقیقه انجام دهید. (مطمئن شوید که خودارضایی نکنید).
 • اگر نعوظ وجود داشت، بگذارید آلت تناسلی شل شود و بعد از 5 دقیقه ادامه دهید.
 • این تمرین را حداقل 20 دقیقه هر روز تکرار کنید.

5. ورزش کگل

این تمرین در زمان رابطه جنسی مناسب است. این نوعی تمرین ماساژ است که در آن باید قبل از مقاربت از دستان خود برای ماساژ ملایم آلت تناسلی استفاده کنید. این تمرین به افزایش اندازه و ضخامت آلت تناسلی کمک می کند.

چطور انجام دادن؟

در اینجا نحوه انجام آن است:

 • آلت تناسلی را با یک دست بگیرید و به آرامی مالش دهید.
 • در صورت وجود نعوظ رها کنید.

آیا قرص های بزرگ کننده سایز آلت تناسلی را افزایش می دهند؟

قرص های زیادی در بازار وجود دارد که به بزرگ شدن سایز آلت تناسلی کمک می کند. این قرص ها حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و گیاهانی هستند که طبیعی هستند و می توانند احساس طولانی مدتی را روی تخت در شما ایجاد کنند و همچنین به پارگی بافت های کوچک آلت تناسلی شما کمک می کنند، در نتیجه آن را کشیده و طول آن را افزایش می دهند.

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی به دو روش انجام می شود:

 • قرض گرفتن سلول های چربی از سایر قسمت های بدن برای افزایش طول و عرض آلت تناسلی.
 • بریدگی رباطی که آلت تناسلی را نگه می دارد. این باعث می شود که طولانی تر به نظر برسد.
چرا پریود نمیشم
کلیک

افزایش پهنای آلت تناسلی مانند افزایش طول آلت تناسلی است. فقط این است که برخی از مردان آن را ضخیم یا بلند ترجیح می دهند. جراحی افزایش طول آلت تناسلی یک ساله است و نتیجه آن افزایش متوسط ​​​​2 سانتی متری یا بیشتر از اندازه معمول شما خواهد بود.getty images 1200x900 1 - افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ

برعکس، نوع دیگری از جراحی که می تواند طول آلت تناسلی را افزایش دهد شامل بریدن رباطی است که آلت تناسلی را نگه می دارد. اگر جراح این رباط را قطع کند، تغییراتی در ناگال آلت تناسلی ایجاد می‌شود و در نتیجه بلندتر به نظر می‌رسد. طول متوسطی که می تواند بعد از انجام این جراحی 2 سانتی متر است.

توجه: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزایش سایز آلت تناسلی، با یک متخصص جنسی در تماس باشید. او شما را در مورد جراحی مربوط به افزایش سایز آلت تناسلی راهنمایی می کند.

سلب مسئولیت: اطلاعات موجود در این سایت فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان جایگزینی برای درمان پزشکی توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی در نظر گرفته نشده است. به دلیل نیازهای فردی منحصر به فرد، خواننده باید با پزشک خود مشورت کند تا مناسب بودن اطلاعات را برای وضعیت خواننده تعیین کند.

همچنین ببینید

Ayurvedic herb herb turmeric indian spices 1200x628 facebook 310x165 - قویترین داروهای گیاهی برای انزال زودرس

قویترین داروهای گیاهی برای انزال زودرس

راه های طبیعی برای خلاص شدن از انزال زودرس انزال زودرس یکی از رایج ترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *