سه شنبه, 2 مرداد, 1403
men have a skincare 660x330 - بهترین روش زیبایی پوست صورت مردان + نکات و محصولات

بهترین روش زیبایی پوست صورت مردان + نکات و محصولات

سال جدید به معنای آن است که وقت یک روال جدید مراقبت از پوست برای آقایان فرا رسیده است. اگر متوجه شده اید که پوست شما کمی خشک به نظر می رسد یا چند جوش بیشتر از آنچه که دوست ندارید ، دارید ، وقت آن است که مراقبت از پوست خود را شروع کنید ، به خصوص اگر مرد باشید.

بیش از حد محصولات زیادی برای جوان و زیبایی سازی پوست مردان وجود ندارد ، بنابراین سال جدید را سالی قرار دهید که سرانجام شکل ظاهری پوست خود را کنترل کنید.

آیا مردان باید روزانه مراقبت از پوست را انجام دهند؟

مردان کاملاً باید یک رژیم روزانه برای مراقبت از پوست داشته باشند که فراتر از استفاده از مقدار کمی صابون روی صورت هنگام دوش گرفتن باشد. لزوماً چیز مفصلی نیست ، اما چند دقیقه از روز خود را برای مراقبت از پوست خود در دراز مدت معجزه می کند.

should men have a skincare routine - بهترین روش زیبایی پوست صورت مردان + نکات و محصولات

مرحله اول: صورت خود را تمیز کنید

برای مردان بسیار ضروری است که صورت خود را به طور مرتب تمیز کنند. به طور کلی ، پوست مردان به دلیل افزایش حضور غدد چربی ، روغنی تر از پوست زنان است. علاوه بر این ، این غدد در مردان بزرگتر هستند و در نتیجه باعث افزایش تولید روغن می شوند.

cleanse your skin - بهترین روش زیبایی پوست صورت مردان + نکات و محصولات

چه زمانی باید پوست صورت خود را تمیز کنید؟

در حالت ایده آل ، باید صورت خود را دو بار در روز ، یک بار صبح و یک بار شب بشویید. بیش از این شما خطر خشک شدن بیش از حد قابل توجه پوست را دارید. تنها استثنا باید در صورتی باشد که در طول روز به میزان قابل توجهی عرق می کنید و باید بیشتر اوقات عرق و روغن را از بین ببرید.

چگونه صورت خود را به درستی تمیز کنید؟

انجمن آکادمی پوست پوست آمریکا توصیه می کند از پاک کننده های غیر ساینده برای از بین بردن ناخالصی ها استفاده کنید. برای بهترین نتیجه ، می توانید روزانه دو بار از Stryx’s Gel Cleanser استفاده کنید.

قبل از هر کاری باید به آرامی آب ولرم به صورت بمالید. در مرحله بعد ، با استفاده از انگشتان خود پاک کننده خود را استفاده کنید. دستورالعمل ها را دنبال کنید و پاک کننده را با آب ولرم از روی صورت خود بشویید.

مرحله دوم: با اسکراب صورت لایه برداری کنید

لایه برداری فرآیند از بین بردن سلولهای مرده پوست از پوست است. تحت شرایط ایده آل ، پوست شما می تواند به تنهایی از شر سلول ها خلاص شود ، اما گاهی اوقات به طور کامل از بین نمی رود. برای اینکه بتوانید به درستی لایه برداری کنید ، باید در یک اسکراب صورت خریداری کنید.

زیباترین مدل موی باز مجلسی
کلیک

exfoliate with face scrub - بهترین روش زیبایی پوست صورت مردان + نکات و محصولات

چند وقت یکبار باید از اسکراب صورت استفاده کنید؟

بیشتر مردان دریافتند که فقط یک یا دو بار در هفته باید از اسکراب صورت استفاده کنند. با این حال ، اگر پوست شما به خصوص چرب است ، ممکن است لازم باشد از دستگاه سه بار در هفته استفاده کنید. نباید بیشتر از این از آن استفاده کنید وگرنه خطر خشک شدن بیش از حد پوست را دارید.

چگونه می توانم از اسکراب صورت استفاده کنم؟

باید پوست خود را بعد از تمیز کردن با استفاده از مراحل بالا لایه برداری کنید. پس از آن ، با حرکات ماساژ ملایم ، اسکراب صورت را به آرامی روی پوست خود بمالید.

نکته مهم: آقایانی که ریش دارند باید کمی بیشتر وقت خود را به استفاده از اسکراب اختصاص دهند. شما می خواهید مطمئن شوید که این ماده قادر است موهای صورت شما برخورد کند و در واقع به پوست کمک کند. پس از انجام این کار ، می توانید اسکراب را با استفاده از آب ولرم بشویید.

مرحله سوم: برای پر کردن مواد مغذی سرم بزنید

بعضی مردان باید سرم بزنن

با خود صادق باشید – آیا واقعاً احساس می کنید سن خود را نشان می دهید؟ به دلیل ترکیب ژنتیکی برخی افراد ، آنها زودتر از سایرین پیر می شوند. خطوط ریز باعث می شود سالها بیشتر از سن واقعی خود به نظر برسید ، اما می توانید با سرم مناسب روند پیری را معکوس کنید (تا حدی).

Refeature Skin Serums Hero mudc - بهترین روش زیبایی پوست صورت مردان + نکات و محصولات

چند وقت یکبار باید سرم بزنم؟

سرم صورت باید دو بار در روز استفاده شود. شما باید آن را صبح و عصر روی صورت خود ماساژ دهید تا به شما کمک کند مواد مغذی را که پوست در پایان روز از دست می دهید دوباره پر کند.

چقدر سرم لازم دارم؟

سرم های صورت فوق العاده قوی هستند. برای بهره مندی از این کار به مقدار زیادی احتیاج ندارید و اکثر کارشناسان موافقت می کنند که فقط با استفاده از قطره ای به اندازه نخود در صورت و گردن خود برای هر بار استفاده می توانید از پس این کار برآیید.

مرحله چهارم: پوست خود را با مرطوب کننده مرطوب کنید

شما باید از اهمیت نوشیدن آب کافی در روز آگاه باشید. نوشیدن هشت لیوان توصیه شده در روز می تواند کمک زیادی به پوست شما کند ، اما اگر به تقویت اضافی نیاز دارید ، افزودن یک مرطوب کننده به رژیم خود را در نظر بگیرید.

اموزش لاک زدن ناخن کوتاه
کلیک

Web SEPT 16 - بهترین روش زیبایی پوست صورت مردان + نکات و محصولات

چه زمانی باید از مرطوب کننده استفاده کنم؟

شما باید بعد از هر بار شستن صورت ، مرطوب کننده بزنید ، این به معنای دو بار در روز است. با منظم این روند به محافظت از پوست در برابر آسیب های محیطی کمک می کند.

چگونه باید از مرطوب کننده استفاده کنم؟

شما باید مرطوب کننده را در حالی که پوست هنوز مرطوب است استفاده کنید. به این ترتیب محصول رطوبت پوست را به دام می اندازد تا بدن آن را مرطوب نگه دارد.

همچنین بهتر است بعد از هر بار شستن دست ها ، مرطوب شوید. در حالی که بسیاری از مردان بر روی سلامت پوست صورت خود تمرکز می کنند ، توجه به سایر قسمت های بدن نیز به همان اندازه مهم است. بعلاوه ، دستان شما بیشتر از صورت در معرض عوامل تحریک کننده قرار دارند و می توانند از محافظت اضافی استفاده کنند.

مرحله پنجم: پنهان کردن آکنه های موجود

هیچ کس نمی خواهد با جوش کنار بیاید. در حالی که این لکه ها اغلب با نوجوانی همراه است ، اما می تواند در بزرگسالی با شما باشد. هنگامی که آنها ظاهر می شوند ، شما باید بتوانید متناسب با آنها رفتار کنید.

چه موقع باید کانسیلر بزنم؟

فقط در صورت وجود جوش فعال ، باید کانسیلر بزنید. در رابطه با رژیم های مراقبت از پوست ، کانسیلر باید آخرین چیزی باشد که باید استفاده شود. بعد از اینکه مرطوب کننده را روی پوست خود قرار دادید ، باید قبل از استفاده از ابزار کانسیلر خود حدود 10 دقیقه صبر کنید.

مرحله ششم: از پیری پوست جلوگیری کنید

اسکراب و مرطوب کننده های صورت برای نگه داشتن پوست در شکل تاپ عالی هستند ، اما شما باید در مورد تمام راه هایی که به طور ناخواسته به پوست خود آسیب می زنید نیز فکر کنید. با کمی آینده نگری ، می توانید گامی بلند در جلوگیری از روند پیری بردارید.

sunscreen for men - بهترین روش زیبایی پوست صورت مردان + نکات و محصولات

چگونه باید از پیری پوست جلوگیری کنم؟

عوامل زیادی در پیری زودرس نقش دارند. سیگار کشیدن و خوردن بیش از حد قند می تواند خطر ابتلا به چین و چروک در سنین پایین را افزایش دهد. با این حال ، حتی اگر از مصرف دخانیات خودداری کرده و رژیم غذایی سالمی داشته باشید ، اگر مدت زمان زیادی را در برابر آفتاب بدون محافظت سپری کنید ، می تواند خطوطی ایجاد کند.

چگونه چال گونه داشته باشیم
کلیک

بنابراین ، ضد آفتاب برای جلوگیری از پیری پوست بسیار مهم است ، به همین دلیل است که توصیه می کنیم همیشه ضد آفتاب داشته باشید.

چه زمانی بهترین زمان استفاده از ضد آفتاب است؟

لازم است 30 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید ، ضد آفتاب بزنید. تا جذب پوست شود.

بسیاری از مردم فقط فکر می کنند وقتی تابستان هوا گرم است ، ضد آفتاب بزنند. اما حتی اگر در بیرون خانه احساس خنکی کند ، خورشید هنوز وجود دارد و تنها 15 دقیقه طول می کشد تا آسیب ببیند.

چرا یک برنامه روزانه مراقبت از پوست برای مردان مهم است؟

هر روز پوست شما در معرض آلودگی ها قرار می گیرد. مراقبت از پوست خود در زیر دوش بسیار مهم است تا سالهای سال زنده باقی بماند.

اگر از یک برنامه روزمره مراقبت از پوست برای آقایان استفاده می کنید ، پوست شما جوانتر می ماند و هنگامی که از نوع ظاهرتان احساس خوبی دارید ، افزایش قدرت اعتماد به نفس خود را کسب می کنید. به علاوه ، جلوگیری از علائم پیری آسان تر از تلاش برای اصلاح بعدا آنها است.

مراقبت روزانه از پوست چقدر هزینه دارد؟

بسیاری از مردان از تصویب روال روزانه مراقبت از صورت منصرف می شوند زیرا فکر می کنند این کار گران خواهد بود. با این حال ، بسیار مهم است که در نظر بگیرید سلامت پوست شما برای شما چقدر ارزش دارد. اکنون با صرف کمی هزینه می توانید در آینده سردردهای بزرگی را صرفه جویی کنید.

مراقبت از صورت برای مردان نه تنها می تواند به زیبایی شما کمک کند ، بلکه به شما اطمینان می دهد که برای پر کردن پوست خود در آینده نیازی به هزینه های اضافی نخواهید داشت. بنابراین ، حتی اگر برخی هزینه های مربوط زیبایی پوست صورت مردان نیز وجود داشته باشد ، نکات مثبت بیشتر از موارد منفی است.

در نهایت ، هزینه احتمالاً بسیار کمتر از آن چیزی است که فکر می کنید. برچسب های قیمت بالاتر لزوماً با محصولات بهتر ارتباط ندارند. بسیاری از مواردی که از سایت ما خواندید هزینه زیادی ندارند ، حتی می توانید بیشتر پس انداز کنید.

همچنین ببینید

stunning bridal makeup looks 310x165 - جدیدترین مدل آرایش عروس به سبک خلیجی + عکس ها

جدیدترین مدل آرایش عروس به سبک خلیجی + عکس ها

به دنبال یک مرکز زیبایی یا یک آرایشگر هستید؟ بیایید به شما در یافتن آنها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *