چهارشنبه, 29 فروردین, 1403
14166 562 - تعیین جنسیت با کلم قرمز

تعیین جنسیت با کلم قرمز

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، احتمالاً به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد یافتن جنسیت کودک خود با استفاده از تست کلم هستید.

اینکه یک نوزاد پسر یا دختر شود، عمدتاً به این بستگی دارد که سلول اسپرم پدری که تخمک مادر را بارور کرده است، کروموزوم X ماده یا کروموزوم غالب مرد Y دارد. معمولاً مادران باردار باید تا سه ماهه دوم صبر کنند تا بتوانند آزمایش DNA جنسیت نوزاد را انجام دهند تا جنسیت کودک خود را بفهمند. با این حال، بسیاری می خواهند زودتر بفهمند. در یک آزمایش داستانی وجود دارد که شامل مخلوط کردن مقداری ادرار با جوشاندن کلم قرمز است.

آزمایش کلم حداقل 55 درصد دقیق است.

تست جنسیت کودک با کلم روشی است که نسل‌های زیادی از آن استفاده کرده‌اند. در یک قابلمه، مادران باردار باید نصف سر کلم قرمز خرد شده را با حدود 450 میلی لیتر آب جوش مخلوط کنند. بعد از حدود 11 دقیقه جوشیدن، آب کلم به رنگ بنفش تیره در می آید و آماده انجام آزمایش اولیه pH ادرار مادر است.

سپس مادر باردار باید مایع کل کلم را صاف کرده (با آبکش) و سپس مخلوطی از ادرار و آب کلم به نسبت مساوی تهیه شود. تحقیقات نشان داده است که بسیاری از مادران از یک نمونه صبحگاهی استفاده می کنند و آن را با آب کلم مخلوط می کنند، زیرا در این زمان غلظت آن به بالاترین حد خود می رسد.

اگر آب کلم قرمز شود، پسری در راه است و اگر آب کلم صورتی شود، این بدان معناست که شما صاحب یک دختر خواهید شد. با این حال، ذکر این نکته ضروری است که در داستان های دیگر همسران تصور می شود که کدگذاری رنگ در واقع برعکس خواهد بود و بنفش به معنای پسر و محو شده به معنای دختر است.

چی بخورم بچم خوشگل بشه
کلیک

14166 562 - تعیین جنسیت با کلم قرمز

علم پشت تعیین جنسیت با کلم قرمز

کارشناسان پزشکی از بیان نظرات خود در رابطه با آزمایش جنسیت کلم خودداری کرده اند. بسیاری از پزشکان اظهار کرده اند که تفاوت زیادی در سطح pH در همه زنان وجود دارد، به خصوص در دوران بارداری که عاملی است که می تواند کم رنگ شود یا آب کلم را بنفش کند. بنابراین به نظر می رسد سونوگرافی بهترین راه برای تعیین جنسیت نوزاد باشد. قبل از انجام هر نوع تست پیش بینی جنسیت، مطمئن شوید که به مرحله درست بارداری رسیده اید.

همچنین وب سایت های مختلفی وجود دارد که به مادران کمک می کند تا جنسیت کودک خود را تعیین کنند. تصور می شود که مادران دختر و مادران پسر بارداری را به روش های مختلفی تجربه می کنند. این وب‌سایت‌ها به ویژگی‌هایی اشاره می‌کنند، مانند اینکه آیا پاهای آن‌ها پرموتر شده است یا اینکه هوس خوردن گوشت، شیرینی، میوه‌ها یا ترشی جات هستند.

پیش بینی جنسیت نوزاد از طریق آزمایش DNA

جنسیت نوزاد را می‌توان با دقت 99 درصد با آزمایش DNA جنس نوزاد که در آزمایشگاه از طریق فرآیندی به نام واکنش زنجیره‌ای پلیمراز انجام می‌شود، تعیین کرد. نمونه ها را می توان در خانه جمع آوری کرد و برای آزمایش به آزمایشگاه فرستاد. هدف آنالیز DNA جنین در ادرار مادر است. این تکنیک بسیار علمی توسط یک DNA انجام می شود که دانشمندان قادر به تشخیص DNA مردانه یا زنانه، یا به عبارت بهتر، نشانگرهای اختصاصی کروموزوم Y یا نشانگرهای خاص کروموزوم X خواهند بود. شما می توانید نتیجه دقیقی را بدست آورید که جنسیت کودک را در اوایل بارداری تعیین می کند. (مارکرهای کروموزوم Y (ژن مذکر) نشان دهنده این است که شما منتظر یک پسر هستید، در حالی که عدم وجود آن نشان دهنده این است که شما در انتظار دختر هستید)

بیماری مننژیت در کودکان چیست
کلیک

همچنین ببینید

domestic violence and pregnancy 2x 310x165 - ورم پا در بارداری چه زمانی خطرناک است

ورم پا در بارداری چه زمانی خطرناک است

در حالی که ممکن است از دوران جادویی یعنی بارداری لذت می برید و مشتاقانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *