پنجشنبه, 9 آذر, 1402
9fc31443832544c2b638d111e8c52952 564x330 - جدیدترین مدل لباس عروس + عکس

جدیدترین مدل لباس عروس + عکس

لباس عروس لباسی است که عروس خانم در مراسم عروسی می پوشد. رنگ ، سبک و اهمیت تشریفاتی لباس می تواند به دین و فرهنگ شرکت کنندگان در عروسی بستگی داشته باشد.

در فرهنگ های غربی ، لباس عروس معمولاً سفید است ، که این گونه لباس توسط ملکه ویکتوریا هنگام ازدواج در سال 1840 محبوب شد. از آن لباس ها ، لباس های بدون آستین به طور معمول با یک دستکش سفید به طول اپرا پوشیده می شوند.

در فرهنگ های شرقی ، عروس ها اغلب رنگ قرمز را به عنوان نماد فرخنده انتخاب می کنند.

انواع مدل لباس عروس

نوع آستین

در اوایل قرن 21 ، حدود 75٪ لباس های عروس موجود در بازار بدون آستین و بند هستند. عروس های دیگر سبک های متوسط و آستین دار ، گردن های بالاتر و پشتی های پوشیده را ترجیح می دهند. بیشتر لباس های عروس امروزی یا پشت بند دارند و یا پشت زیپ دارند. لباس عروس نیز بسته به نوع عروسی می تواند بلند یا کوتاه باشد. بسیاری از لباسهای تشریفاتی غربی از لباسهای آیینی مسیحی گرفته شده است. بنابراین لازم بود که میزان تماس با پوست کاهش یابد. در پاسخ به این روند ، لباسهای بدون آستین یا بدون بند اغلب از دستکشهای بلند سفید استفاده می کنند.

خط لباس

مانند هر لباس دیگری ، سبک لباس عروس نه تنها به پارچه بلکه به شکل و ویژگی های کلی آن بستگی دارد. برخی از محبوب ترین شبح لباس های معاصر عبارتند از: خط A ، لباس مجلسی ، امپراتوری ، پری دریایی ، به طول چای و شیپور. انواع محبوب گردنبندهای معاصر عبارتند از: نامتقارن ، bateau ، هالتر ، جواهر ، خارج از شانه ، پرتره ، حرکت شبیه چمچه زنی ، محض ، مربع ، بدون بند ، یار و گردن v. خط گردن به شکل مواد بالای لباس هنگام افتادن روی گردن و شانه ها اشاره دارد.

جدیدترین مدل آرایش عروس به سبک خلیجی + عکس ها
کلیک

قوانین دستکش

هنگام پوشیدن

اگر دستکش پوشیده شود ، در طول مراسم نگه داشته می شود. اگر ساقدوش ها از دستکش های متناسب استفاده می کنند ، در هنگام مراسم نیز دستکش نباید به همراه داشته باشد زیرا باید آن را بخشی جدایی ناپذیر از لباس دانست.

طول

طول دستکش عروس به طول آستین لباس بستگی دارد. هرچه آستین کوتاه باشد ، دستکش بلندتر است. از این رو دستکش های طول اپرا به طور مناسب با لباس های آستین کوتاه یا آستین کوتاه یا لباس عروسی بدون بند ، آستین یا آستین کوتاه پوشیده می شوند.

رنگ

سفید ، عاج و بژ رنگ های سنتی برای دستکش های اپرا هستند و تقریباً برای هر موقعیتی که دستکش اپرا استفاده شود مناسب است. دستکش مشکی اپرا نباید با روپوش های سفید یا رنگ روشن پوشیده شود.

برای بزرگنمایی لباس عروس روی آن کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *