شنبه, 1 اردیبهشت, 1403
disco gel 550x330 - دیسکو ژل ناخن چیست

دیسکو ژل ناخن چیست

وقتی صحبت از اکستنشن ناخن و هنر ناخن به میان میاید، گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد، از اکریلیک‌های زرق و براق گرفته تا جلوه‌های خیره‌کننده هنر ناخن، که همیشه در حال تکامل و پیشرفت است! بنابراین، مهمتر از هر زمان دیگری درک درستی از اصول اولیه دارد.

نه تنها هنر ناخن و ناخن های اکریلیک محبوب شده اند، حتی به تکنسین های ناخن اجازه می دهد تا به ناخن های طبیعی مشتریان خود استحکام ببخشد، به ناخن ها اجازه می دهد رشد کنند و به مدت 2/3 هفته آنها را بی نقص نگه می دارد.

دیسکوژل ناخن چیست؟

یک روش نو و تازه برای ژلیش ناخن دیسکو ژل می باشد که با داشتن اکریلیک های براق درخشش خاصی به ناخن خانم ها می بخشد. دیسکو ژل را زنان یا دخترانی استفاده میکنند که علاقه ی زیادی به درخشش ناخن های خود دارند.

ماندگاری دیسکو ژل ناخن چقدر است؟

2-3 هفته. اگرچه مانیکور ایجاد شده با ژل سازنده می تواند تا سه هفته دوام بیاورد، این اغلب بستگی به این دارد که از چه برندی استفاده می کنید و چقدر آن را به خوبی اعمال می کنید – به علاوه اینکه پوشش قدیمی ناخن چقدر خوب پاک می شود. هنگامی که روی ناخن های طبیعی استفاده می شود، یک پایه سازی قوی و سالم مورد نیاز است.

همیشه مطمئن شوید که دستورالعمل های برند ژل انتخابی خود را دنبال می کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. این اغلب به این معنی است که فقط از محصولاتی از سیستم ناخن ژل انتخابی خود استفاده کنید – به عنوان مثال، یک ژل سازنده را با پوشش یک برند دیگر مخلوط نکنید.

عفونت زرد رنگ واژن
کلیک

همچنین باید مطمئن شوید که از لامپ ناخن LED یا UV برای مدت زمان مناسب استفاده می کنید.

هنگامی که ژل سازنده شروع به رشد کرد، می‌توانید مانند اکریلیک پر کنید، یا ست را بردارید و فوراً یکی دیگر را بمالید – به شرطی که ناخن هنوز در شرایط خوبی باشد.

همچنین ببینید

PigmentationDarkMarks 310x165 - بهترین کرم برای لک قهوه ای صورت

بهترین کرم برای لک قهوه ای صورت

پیگمانتاسیون یکی از مشکلات مهم پوستی است که به پوست شما پوستی کدر و تیره‌ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *