سه شنبه, 2 مرداد, 1403
Rainbow Personality 1024x535.jpg 660x330 - شخصیت شما چه رنگی است ؟

شخصیت شما چه رنگی است ؟

رنگ ها جنبه های فیزیکی ماده نیستند. در واقع، آنها نشان دهنده درک ما از جهان هستند. در طول تاریخ، رنگ ها علاوه بر عملکرد زیبایی، معانی نمادین مختلفی را نیز به وجود آورده اند. رنگ‌ها را می‌توان به چیزهای زیادی مانند فصل‌ها نسبت داد، همانطور  که تعیین می‌کند چگونه دنیای اطراف خود را درک می‌کنید و چگونه می‌توانید دنیا را به مکانی متفاوت تبدیل کنید.

همانطور که قبلا ذکر شد، رنگ ها معانی مختلفی را نشان می دهند. گاهی اوقات آنها با گرما همراه هستند. گاهی اوقات، آنها نشانه هایی از ایدئولوژی های مختلف هستند، و غیره. به عنوان مثال، “مسابقه شخصیت رنگ” بر اساس نحوه جذابیت شما برای دیگران بود. با این حال، در این مسابقه رنگی، ما رویکرد ذهنی تری داریم. شما چه شخصیت رنگی هستید؟ در این مقاله رنگی، ما در مورد دو چیز متفاوت بر اساس رنگ شخصیت شما صحبت می کنیم. اول اینکه دنیا از دیدگاه شما چگونه به نظر می رسد، چه بی رحمانه باشد یا منصفانه. دوم، چگونه می توانید بر اساس شخصیت خود بر جهان تأثیر بگذارید؟ آیا دوست دارید دنیا را به عنوان یک میدان جنگ یا بازار ببینید؟ بسته به پاسخ شما، یکی از چهار رنگ زیر، رنگ شخصیت شما خواهد بود.

نتایج “من چه رنگی هستم؟”

چهار رنگ مرتبط با تیپ های شخصیتی مختلف وجود دارد: طلایی، آبی، قرمز و سیاه.

از بین این چند رنگ یکی که برای شما جذاب است را انتخاب کنید و ادامه رو بخوانید : طلایی، آبی، قرمز و سیاه

هیچ کدام بهتر از دیگران نیست. در واقع هر کدام مزایا و معایبی دارند. در مجموع، جامعه از همه لحن ها ساخته شده است و بدون هیچ یک از آنها نمی تواند ادامه یابد. بنابراین در اینجا ویژگی های هر رنگ آورده شده است.

زیباترین زنان جهان اهل کدام کشورند
کلیک

طلا

“اغلب شنیده اید که می گویند همه چیزهایی که می درخشند طلا نیستند.” _شکسپیر.

افراد طلایی:

این افراد در واقع کمیاب و ارزشمند هستند. دنیا را مثل برف پاک می بینند و نیمه پر لیوان را می بینند. همچنین می توان آنها را انسان هایی کنجکاو در نظر گرفت، زیرا می توانند غبار ناامیدی را به طلای باشکوه تبدیل کنند. آنها به دنبال فرصت هایی برای کمک به دیگران هستند و آرزوی بدی برای کسی ندارند. چنین افرادی واقعاً طلایی هستند.

نقش طلایی:

آنها با اقدامات قهرمانانه خود یا با قدرت و پول خود بر جهان تأثیر نمی گذارند. این افراد با اشراق فلسفی و آرمان های حماسی می درخشند. آنها بهترین مدیران نیستند. با این حال، آنها الهام بخش بسیاری هستند. یک فرد طلایی با کلمات درخشان تعریف نمی شود، بلکه با صداقت و صراحت تعریف می شود.

آبی

آبی نماد بی نهایت، آسمان، دریا و بالاتر از همه آزادی است.

افراد آبی:

آنها کاربردی و ساده هستند. آنها در برنامه ریزی و تدبیر استراتژی بهترین هستند. آبی در آسمان و دریاها ظاهر می شود. با این حال، این انتزاعی ترین رنگدانه از همه است. این نشان می دهد که قدرت واقعی افراد آبی در استدلال منطقی آنها نهفته است. بنابراین، افراد آبی مهندسان، پزشکان و مدیران بزرگی هستند که پیشرفت های علمی و مالی زیادی را تجربه می کنند.

نقش آبی

افراد آبی ستون فقرات جامعه هستند. آنها در تنظیم و پیروی از قوانین عالی هستند. آنها دیدگاهی سودمند نسبت به جهان دارند که باعث می شود با دانش و منابع مالی خود به جامعه کمک کنند. با این حال، این افراد ممکن است برخی از اقدامات ناخوشایند را برای منافع بیشتر انجام دهند.

روش پاک شدن رنگ گردو از دست
کلیک

قرمز

خون، آتش و عشق چه وجه اشتراکی دارند؟ همه آنها قرمز می بینند.

قرمزها خشن هستند

افراد قرمز

شخصیت قرمز خشمگین و مشتاق زندگی است. آنها دنیا را به شکلی احساسی تر از دیگران درک می کنند. اگر دوست آنها نیستید، دشمن آنها هستید. آنها یا شما را دوست دارند، یا از شما متنفرند. آنها به احتمال زیاد چیزها را شخصی می گیرند. اگر دیگران به سرخ‌ها سرکوب کنند، شورش می‌کنند و مستبدان را سرنگون می‌کنند، زیرا سرخ‌ها طاقت ظلم را ندارند.

نقش قرمز

قرمزها وقتی نیاز دارید رفقای زیرک هستند. چه در یک دعوای بار و چه در یک جنگ داخلی، دوستان قرمز شما تا آخرین قطره خون در کنار شما خواهند بود. این تیپ شخصیتی بی عدالتی و ظلم را برنمی تابد و در برابر تهدیدهای مخالف از آنچه که عزیز است دفاع می کند. آنها همچنین دارای روحیه ورزشی و ورزش عالی هستند.

سیاه

بیایید یک شیرجه عمیق در ناشناخته ها داشته باشیم. انیما/آنیموس سیاه

افراد سیاه

استاد دنیای تاریک هستند. تاریکی در اینجا به معنای ناشناخته و عارف است تا بد. با این حال، یکی از وحشت های اولیه ما ترس از ناشناخته است که ما را نسبت به سایه تاریک بی میل می کند. مگر اینکه بتوانیم گنج های مدفون در اعماق تاریکی را پیدا کنیم.

شخصیت‌های سیاه‌ چراغ‌های خود را به روی دنیای بیرون بسته‌اند و یک قلمرو زیرزمینی در درون دارند. آنها توانایی دیدن فراتر از مرزهای بینایی را دارند. بنابراین، آنها شعبده بازان و هنرمندان قدرتمندی هستند. مشکی فراتر از رنگ های دیگر است

نقش سیاه

انرژی سیاه بعد دیگری را کنترل می کند در حالی که رنگ های دیگر بر سر درست، خوب یا بد، و دیگر دیالکتیک ها (به روش خاصی از بحث و مناظره گفته می شود) مبارزه می کنند. این افراد استاد تنهایی، هنر و زیبایی هستند. آنها وعده ها و انعکاس مثبت افراد طلایی را دروغ و فریبنده می دانند، زیرا آنها چیزها را همانطور که هستند می پذیرند. چیزی را درست نمی کنند زیرا از نظر آنها همه چیز همانطور که باید باشد. این نگرش آنها را به شفا دهنده ها و مخالفان بزرگ تبدیل می کند

حکم دوبار اعدام چگونه است ؟
کلیک

همچنین ببینید

beagle 310x165 - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

سگ ها می توانند مسئولیت پذیری و همکاری را به بچه ها بیاموزند – در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *