یکشنبه, 5 آذر, 1402
baa0fda1 dafe 43ad b871 e05dcbcb8991.  CR013420491267 PT0 SX970 V1    660x330 - صدای سشوار برای آرامش نوزاد

صدای سشوار برای آرامش نوزاد

“کودک من فقط با صدای سفید مانند هوور یا سشوار می خوابد.” وابستگی نوزاد به نویز سفید بیشتر از چیزی است که فکر می کنید. بیاید با هم دلیل این موضوع را بخوانیم.

سوال یکی از مادران :

کودک 2 ماهه من فقط با صدای سشوار می خوابد! او بدون صدای هوور یا سشوار به خواب نمی رود. دلیلش چیست و چگونه می توانم این کار را متوقف کنم؟

چگونه به نوزاد وابسته به نویز سفید کمک کنیم

جای نگرانی نیست. چیزهای عجیب و غریبی که نوزادان کوچک را جذب خود میکنند هیچ وقت پایانی ندارد. همین الان این رو واسه خودتون یه جایی بنویسید، شرط می بندم تا یک سال دیگر همین براتون تبدیل به خاطره می شود!

صدای سشوار برای خواب آرام نوزاد

به نظر من که برای کودک شما صدای سشوار و هوور آرام‌ بخش است . در ذهن او شایر شبیه صداهایی باشد که در دوران بارداری شنیده است. در واقع بسیار رایج است که نوزادان به‌ خوبی با صداهای سفید ، مانند هوور یا سشوار، به خواب می‌ روند.

نوزادان نیز عاشق کارهای روزمره هستند، بنابراین اگر این صدا باعث می شود احساس امنیت کنند، هر بار که او می خواهد بخوابد، آن را می خواهند.

bialy szum mp3 suszarka do wlosow sen dziecko pobierz download - صدای سشوار برای آرامش نوزاد

چگونه از استفاده از نویز سفید برای خواباندن کودک خودداری کنیم؟

دیگه این کار را نکنید، ممکن است چند روز کودک شما به سختی آرام بگیرد، اما احتمالاً خیلی سریع یاد می گیرد. به او نزدیک شوید و به او بفهمانید که به هر حال امن است و دوستش دارید.
گزینه دیگر، اگر نمی‌ خواهید این کار را به سختی انجام دهید، آن را به آرامی انجام دهید . هوور یا سشوار را در اتاق دیگری قرار دهید تا به تدریج یاد بگیرد که بدون آن بخوابد. و درست قبل از اینکه بخوابد خاموشش کنید.
یا به سادگی سر و صدای سفید را از برخی برنامه ها، Spotify، Youtube یا وب سایت پخش کنید! ( بنابراین همانطور که می بینید، کودک شما تنها کسی نیست که در برابر صدای هوور یا سشوار می خوابد!)

علائم سنگ کیسه صفرا در مردان و زنان
کلیک

با کمی صبر و پشتکار، می توانید تقریباً هر یک از عادات کودک خود را تغییر دهید. فقط سعی کنید وضعیت آنها را درک کنید و به تدریج آن را به آنچه ترجیح می دهید تغییر دهید.

baby only sleeps with white noise 1200 - صدای سشوار برای آرامش نوزاد

همچنین ببینید

45675647678 310x165 - علائم سنگ کیسه صفرا در مردان و زنان

علائم سنگ کیسه صفرا در مردان و زنان

سنگ کیسه صفرا چیست؟ سنگ های صفراوی قطعاتی از مواد جامد هستند که در کیسه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *