جمعه, 29 تیر, 1403
516ED2FA A8D7 40CB A9A8 1AA57DE5D9F3 600x800 2 - عکس کیف و کفش ست اسپرت دخترانه و زنانه + جدیدترین مدل ها

عکس کیف و کفش ست اسپرت دخترانه و زنانه + جدیدترین مدل ها

نمونه هایی از جدیدترین , بهترین و زیباترین مدل ها روز از ست کیف و کفش مخصوص و مناسب خانم های شیک پوش و دختران و زنان

برای بزرگنمایی کیف و کفش رو عکس کلیک کنید

کیف و کفش ست دخترانه

 کفش یکی از چیزهایی است که برای محافظت و آرامش پای انسان طراحی شده است. کفش همچنین به عنوان یک وسیله تزئینی و مد مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی کفش در طول زمان و از فرهنگی به فرهنگ دیگر بسیار متفاوت بوده است ، اگرچه پای انسان با شرایط مختلف آب و هوایی سازگار است ، اما همچنان در معرض خطرات زیست محیطی مانند سنگ های تیز و درجه حرارت شدید مواجع است که کفش در برابر آن محافظت می کند. بعضی از کفش ها به عنوان تجهیزات ایمنی استفاده می شوند ، مانند چکمه هایی با کف فولادی که در سایتهای ساختمانی مورد نیاز است.

به طور سنتی ، کفش ها از چرم ، چوب یا بوم ساخته می شدند ، اما به طور فزاینده ای از لاستیک ، پلاستیک و سایر مواد مشتق شده از پتروشیمی ساخته می شوند. صنعت کفش سالانه 200 میلیارد دلار صنعت است. 90٪ کفش ها در محل های دفن زباله قرار می گیرند ، زیرا مواد به سختی قابل جدا شدن ، بازیافت یا استفاده مجدد هستند.

کیف و کفش ست زنانه

اصطلاح “کیف پول” در اصل به کیف کوچکی برای نگهداری سکه گفته می شد. در بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان هنوز هم برای اشاره به یک کیف پول کوچک استفاده می شود. “کیف دستی” لوازم جانبی بزرگتری است که اشیایی فراتر از ارز مانند وسایل شخصی را در خود نگه می دارد. انگلیسی آمریکایی معمولاً از واژه های کیف و کیف دستی به جای یکدیگر استفاده می کند. اصطلاح کیف دستی از اوایل دهه 1900 ظاهر شد. در ابتدا بیشتر اوقات برای اشاره به چمدان های مردانه استفاده می شد. کیف های زنانه در این دوره بزرگتر و پیچیده تر شدند و این اصطلاح به لوازم جانبی پیوست شد.

کیف و کفش ست دانشجویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *