سه شنبه, 7 آذر, 1402
خطای سرور سامانه ltms 660x330 - مشکل در ورود به سامانه ltms

مشکل در ورود به سامانه ltms

سامانه ltms.medu.ir سامانه برگزاری در بستر وب و مجازی دوره های خدمت فرهنگیان می باشد. این دوره ها برای کارمندان شاغل در بخش آموزشی وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود. اخیرا با توجه به بروزرسانی های سامانه ال تی ام اس بسیاری از فراگیران برای ورود به سامانه و شرکت در دوره های ضمن خدمت با مشکل مواجه هستند و خطاهای مختلفی را از سامانه دریافت می کنند. اگر شما هم مشکل در ورود به سامانه ltms دارید ، در ادامه با ما همراه باشید تا راهنمای چگونگی رفع این مشکلات را خدمتتان ارائه کنیم.

 

علت مشکل در ورود به سامانه ltms.medu.ir

مشکل در ورود به سامانه ltms را بیشتر فراگیرانی که دوره های ضمن خدمت فرهنگیان را در این سامانه می گذرانند دارند. برخی از این مشکلات که احتمالا شما هم با آنها روبرو بوده اید عبارتند از :

  1. حذف بخش زیادی از ساعات گذرانده شده ضمن خدمت
  2. پر شدن سقف سالیانه
  3. فعال نشدن بخش آزمون پایان دوره ها
  4. عدم نمایش کلاسهای ضمن خدمت
  5. فعال نشدن کلاسهای ضمن خدمت در تاریخ مقرر پس از ثبت نام
  6. عدم نمایش دوره های گذرانده شده
  7. فراموشی رمز ضمن خدمت فرهنگیان
  8. و ….

این موارد از جملات مشکلات سامانه ضمن خدمت فرهنگیان هستند برای کاربران پیش آمده است. برخی از خطاها مثل عدم نمایش کلاس ها و دوره ها مربوط به خود سامانه است و به زودی رفع می شود. اما برای رفع سایر مشکلات لازم است با کارشناس پشتیبانی تماس بگیرید تا خطا را برای شما رفع کنند. همچنین با توجه به بروزرسانی سامانه ال تی ام اس ، فراگیران در بخش نام کاربری باید کد ملی درج نمایند.

چطور پیام های حذف شده واتساپ را بخوانیم
کلیک

با توجه به اینکه سایت ضمن خدمت فرهنگیان شماره تماسی تحت عنوان شماره تماس بخش پشتیبانی اعلام نکرده است ، هیج مرکز پشتیبانی تلفنی رسمی که برای سایت ضمن خدمت فرهنگیان باشد ، راه اندازی نشده است. لذا شما فراگیران عزیز می توانید مشکلات خود را از طریق تماس با کارشناسان ما در مرکز مشاوره تلفنی پاسخ با ما رفع کنید.

نحوه رفع خطای سامانه ltms

با بروزرسانی سامانه LTMS در تاریخ 14 فروردین ماه 1400 ، فراگیران برای ورود به این سامانه باید در بخش نام کاربری کد ملی خود را درج نمایند و رمز عبور نیز همان رمز قبلی است. اکثر مواقع مشکل در ورود به سامانه LTMS به دلیل بروزرسانی و ایجاد تغییرات در سایت است که حداکثر ظرف چند روز آینده برطرف خواهد شد.

البته اگر وارد سامانه شده اید ولی اگر خطای رمز مشاهده می کنید ، لازم است که با کارشناس ضمن خدمت اداره تماس بگیرید تا برای شما رمز جدید ایجاد نماید.

خطای سرور در ورود به سامانه ltms

بسیاری از کاربران سایت ضمن خدمت فرهنگیان در هنگام ورود به این سامانه خطای سرور را دریافت می کنند و مشکل در ورود به سایت دارد. خطای سروری از سمت خود سامانه است و مشکل از اینترنت یا دستگاه شما نیست. برای رفع مشکلات سروری و امنیتی سامانه ltms راهی جز انتظار ندارید که حداکثر ظرف یکی دو روز آینده بر طرف می شوند.

سوالات متداول مشکل در ورود به سامانه ltms

نام کاربری ورود به سامانه ال تی ام اس چیست ؟

فراگیران سامانه ضمن خدمت فرهنگیان در بخش نام کاربری باید کد ملی درج نمایند.

استعلام خلافی با بارکد خوان + آموزش
کلیک

شماره تلفن پشتیبانی ضمن خدمت فرهنگیان چند است ؟

هیج مرکز پشتیبانی تلفنی رسمی که برای سایت ضمن خدمت فرهنگیان باشد ، راه اندازی نشده است اما شما عزیزان می توانید برای پرسیدن سوالات و رفع مشکلات خود ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چگونه مشکل در ورود به سامانه ltms را برطرف کنیم ؟

برای رفع خطاهای ورود به سامانه ال تی ام اس ، با کارشناسان تماس بگیرید.

در صورت فراموشی رمز ضمن خدمت فرهنگیان چگونه می توانیم آن را بازیابی کنیم ؟

پیش از آنکه رمز عبور خود را به دفعات زیاد غلط وارد کنید که باعث بسته شدن حساب شما می شود ، برای راهنمایی بازیابی رمز فراموش شده حساب ضمن خدمت خود با کارشناسان پشتیبانی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

همچنین ببینید

طرز ساخت ایمیل با گوشی 310x165 - طرز ساخت ایمیل با گوشی

طرز ساخت ایمیل با گوشی

برای ایجاد یک حساب کاربری: به www.gmail.com. بروید روی ایجاد حساب بر روی Create account …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *