سه شنبه, 8 خرداد, 1403
پاک کردن چسب از روی یخچال 600x330 - پاک کردن چسب از روی یخچال

پاک کردن چسب از روی یخچال

چگونه برچسب ها را از یخچال پاک کنیم ؟ بعضی اوقات برچسب هایی روی یخچال وجود دارد که باید با گذشت زمان برداشته شوند. آنها از کاغذ یا پلیمر ساخته شده اند. این امر در انتخاب نوع روش حذف تأثیر می گذارد. انجام روش با دقت مهم است تا به سطح آسیب نرسد.

چگونه چسب را از روی یخچال پاک کردن کنیم؟

بسیاری از افراد با مشکل مشابهی روبرو هستند. توصیه می شود موثرترین روش ها برای خلاص شدن از شر عناصر ناخواسته روی واحد را در نظر بگیرید.

روش اول:

محبوب ترین راه برای پاک کردن استفاده از سشوار است. ابتدا باید یک محلول آب صابونی درست کنید. اسفنج را برای مدتی با آن در ظرف فرو کنید. سپس سشوار را روشن کنید، آن را به سمت برچسب هدایت کنید و به مدت 5 دقیقه آن را گرم کنید. سپس یک اسفنج مرطوب برداشته و برچسب را پاک کنید.

روش دوم:

استفاه از استون برچسب روی یخچال را از بین می برد. بر اساس آن می توانید از پاک کننده لاک ناخن استفاده کنید. ابتدا تا حد امکان برچسب را با دست جدا کنید. باقیمانده و آثار چسب با پشم پنبه ای که قبلاً در استون آغشته شده بود پاک می شود. این به یخچال آسیبی نمی رساند.

مواد پاک کننده ویژه ای برای از بین بردن وجود دارد. علاوه بر این ، محلول صابون ساده با این کار کاملا کنار می آید به جای صابون از مایع ظرف استفاده کنید. می توانید این روش را چندین بار انجام دهید ، زیرا برای سطح ایمن است.

شرایط نگهداری گل سنگ
کلیک

استون 2 - پاک کردن چسب از روی یخچال

نکاتی در مورد چگونگی پاک کردن سریع برچسب ها از لوازم خانگی

می توانید برچسب ها را با یک نوار لاستیکی بردارید. ابتدا پودر را به تصویر میزنند ، سپس ناحیه را با دقت با پاک کن مالش می دهند. اما این روش با توجه به نیاز به تلاش زیاد متمایز می شود.

توجه! برای اطمینان از اینکه روش انتخاب شده به یخچال آسیب نمی رساند ، توصیه می شود آن را روی یک ناحیه نامشخص آزمایش کنید.

همچنین :

 1. برای تمیز کردن از مسواک یا اسفنج سخت استفاده نکنید.
 2. هنگام استفاده از مواد تهاجمی ، حتما دستکش بپوشید و اتاق را تهویه کنید.
 3. با استفاده از ابزارهای ویژه برای از بین بردن برچسب ها ، ابتدا دستورالعمل ها را بخوانید و آنها را به دقت دنبال کنید.

نحوه پاک کردن چسب از روی یخچال و فریزر

حذف برچسب می تواند باقیمانده چسب را روی دستگاه نشان کند. آنها همچنین باید از بین بروند. روش های زیر وجود دارد:

 1. پاک کن معمولی به شما اجازه می دهد تا از چسب پس از آن نیز خلاص شوید. فقط لازم است ناحیه مورد نظر را به شدت مالش دهید. چسب به ذرات کوچکی تبدیل می شود که با پارچه مرطوب به راحتی از بین می روند.
 2. آثار چسب توسط پاک کننده لاک ناخن به خوبی حل می شود. لازم است ناحیه مورد نظر را مالش دهید. ذرات چسب باید سریع از بین بروند.
 3. آثار تازه را می توان با آرد پاشید ، کمی صبر کرد و با یک پارچه نرم از بین برد.

1398121416041622 - پاک کردن چسب از روی یخچال

چگونه می توان علامت های چسب را پاک کرد

آثار پیچیده و قدیمی چسب را می توان با مواد شیمیایی خاص از بین برد. آنها در بازار خدمات فروخته می شوند. با رعایت قوانین استفاده و دستورالعمل ها باید با دقت با آنها کار کنید.

علت روشن نشدن آبگرمکن دیواری با وجود روشن بودن شمعک
کلیک

مهم! همیشه استفاده از چنین ابزاری منطقی نیست. آنها می توانند گران قیمت باشند و در حجم بالایی فروخته می شوند. و تجهیزات اغلب به مقدار کمی ماده نیاز دارند.

ابزارهای موثر در دست برای از بین بردن ردپای چسب با خیال راحت

از جمله ابزارهای موجود ، مناسب برای استفاده:

 • روغن هرکسی میتواند انجام دهد ، از جمله روغن سبزیجات ، زیتون. برای یک سطح پلیمر ، برای این روش ایمن ترین است. پس از استفاده از روغن ، آن را به مدت 20 دقیقه مالش دهید و سپس همه چیز را با یک دستمال برداشته می شود.
 • الکل محصولی حاوی الکل مناسب است اما فاقد رنگ و قند است. استحکام بالا امکان حذف سریعتر آثار چسب را فراهم می کند. بنابراین ، برای چند دقیقه بگذارید بماند و سپس برداشته می شود. برای قطعات پلاستیکی رنگی مناسب نیست.
 • جوش شیرین. چند قاشق از آن با آب مخلوط می شود. لازم است ناحیه مورد نظر را مالش دهید و جوش شیرین را بردارید.

نحوه چسباندن برچسب ها روی یخچال و فریزر تا بعداً به راحتی از بین بروند:

برای چسباندن برچسب، باید موارد زیر را انجام دهید:

 1. سطح یخچال و فریزر کاملاً شسته و پاک می شود.
 2. سپس برچسب را بچسبانید . حتما با دقت پیش بروید ، اطمینان حاصل کنید که حباب ها و چین ها ظاهر نمی شوند.

همچنین ببینید

Hotel housekeeping tips and tricks 310x165 - راهنمای خانه داری هتل و ترفندهای آن

راهنمای خانه داری هتل و ترفندهای آن

هنگام تجربه مناسب برای میهمانان هتل ، بخشی از برنامه باید شامل کارهای روزمره خانه …

10 نظر

 1. از ادمین سایت ممنونم بابت راهنمایی خوبش، دمتگرم 🌹😘
  من همین الان با روغن زیتون یه برچسب قدیمی رو پاک کردم ، باید روغن زیتون رو به خوبی روی سطح مورد نظر بمالید (من ۱۵ دقیقه اینکارو انجام دادم) که کامل روغن رو به خودش بِکِشه بعد با پنبه شروع کنید به پاک کردن (ناگفته نماند ، باید با فشار زیاد پنبه رو بکشید روی سطح ، البته اگه عجله ندارید بعد از اینکه ۱۵ دقیقه روغن زیتون رو روی سطح مالیدین بزارید شب تا صبح روغن روی سطح بمونه که راحتر جدا بشه ، فرداش با پنبه پاکش کنید

 2. سلام برای بردن آسیتون از در یخچال ترفندی وجود داره

 3. من چسب باقیمانده روی یخچال را با پنبه آغشته به روغن زیتون براحتی پاک کردم .

 4. خدالعنت کنه شمارو که ترفند ندین من لاک پاک کن زدم یخچال نو ،بجای چسب، رنگ یخچال خراب شد با این ترفندهای بیجاتون انشالله خدا لعنت کنه شمارو

  • من خودم یچخال خودمونو با لاک پاک برچسب هاشو کندیم . حتما جنس یخچال شما خوب نبوده . باید خودتون تشخیص بدید که خراب میشه یا نه

  • سلام جنس دریخچالتون چیه زدین رنگش یخچالتونوبرده ازمن ازاون سفیدصدفی هاس میخوام ببینم رنگ یخچال منم میبره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *