پنجشنبه, 9 آذر, 1402
whatsapp updates 660x330 - چطور دوتا واتساپ داشته باشیم ؟!

چطور دوتا واتساپ داشته باشیم ؟!

واتساپ برنامه برای پیام رسانی و تماس های ویدئویی و یا تماس صوتی است. افرادی هستند که می خواهند از دو حساب مختلف WhatsApp در یک تلفن استفاده کنند، اما قادر به انجام این کار نیستند. کسانی که یک سیم کارت دوگانه دارند، باید یک عدد را انتخاب کنند تا از WhatsApp استفاده کنند زیرا هیچ گزینه ای برای داشتن یک حساب WhatsApp با دو شماره تلفن وجود ندارد.

اگر کاربران سعی می کنند اغلب حساب WhatsApp خود را بین دستگاه های مختلف تغییر دهند، تعداد تلفن همراه آنها ممکن است از تأیید مجدد حساب مسدود شود. بنابراین، اگر شما نمیتوانید بارها و بارها بین دستگاه ها و سیم کارتهای مختلف تغییر دهید، چگونه می توانید از دو حساب مختلف WhatsApp در یک تلفن استفاده کنید؟

یک راه آسان برای استفاده از برنامه های دوگانه WhatsApp در یک دستگاه وجود دارد و برای این، شما فقط باید چند مرحله ساده را دنبال کنید.

گوشی های هوشمند که ویژگی های موازی برنامه را ارائه می دهند

Samsung phones: Dual Messenger
Xiaomi: Dual Apps
Realme: Clone Apps
OnePlus: Parallel Apps
Oppo: Clone Apps
Vivo: App Clone
Asus: Twin Apps

اگر از یک گوشی از این نوع مدل ها استفاده می کنید، ویژگی برنامه تکراری را در نام ذکر شده پیدا خواهید کرد. با استفاده از این ویژگی، می توانید یک برنامه تکراری از هر برنامه پشتیبانی شده ایجاد کنید و سپس از آنها با حساب های مختلف در همان تلفن استفاده کنید. در حال حاضر، بیایید نگاهی به چگونگی آن شما می توانید آن را فعال کنید.

چطوری ساعت گوشی سامسونگ را تنظیم کنیم
کلیک

نحوه استفاده از برنامه های WhatsApp دوگانه در یک تلفن؟

مرحله 1: به بخش تنظیمات یا settings تلفن خود بروید.

مرحله 2: سپس “Parallel Apps” را در نوار جستجو تایپ کردیم.

مرحله 3: هنگامی که این ویژگی را در تنظیمات پیدا می کنید، روی آن ضربه بزنید و سپس دستگاه شما برنامه هایی را که از ویژگی برنامه موازی پشتیبانی می کنند، نمایش می دهد.

مرحله 4: روی WhatsApp ضربه بزنید و سپس WhatsApp کپی بر روی گوشی شما ایجاد می شود. پس از آن می توانید وارد سیستم شوید یا ثبت نام کنید.

همچنین ببینید

tarabaord 310x165 - چطور شماره خود را بفهمیم ؟ ایرانسل، همراه اول، رایتل

چطور شماره خود را بفهمیم ؟ ایرانسل، همراه اول، رایتل

شاید برای شما خنده دار باشد . ولی اگر روزی شماره موبایل خود را گم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *