سه شنبه, 26 تیر, 1403
چطور وارد اینستا شویم 660x330 - چطور وارد اینستا شویم

چطور وارد اینستا شویم

اینستاگرام شبکه اجتماعی است که توسط افراد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از رایج ترین بسترها برای انجام استراتژی های بازاریابی است.

اگر هنوز در این بستر رسانه اجتماعی حساب کاربری ندارید ، در اینجا مراحلی را که برای ایجاد نمایه از ابتدا و حضور در اینستاگرام برای ارتقا نام تجاری یا تجاری شخصی خود نیاز دارید ، آورده شده است.

با تقریباً 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه ، مدتهاست که اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی طبقه بندی شده طبقه بندی می شود. این یکی از محبوب ترین و سریع ترین رشد سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است و کسب و کار شما باید از آن استفاده کند. اگر هنوز این کار را نکرده اید ، وقت آن است که حساب تجاری Instagram خود را تنظیم کنید.

اشتراک عکس و فیلم همان چیزی است که اینستاگرام انجام می دهد. شما می توانید از طریق تجسم بصری غنی و الهام بخش از تجارت و نام تجاری خود بگویید. از آنجا که سایر شبکه های اجتماعی به پست و عکس و فیلم اهمیت بیشتری می دهند ، اینستاگرام بهترین شبکه مکمل برای درج در بازاریابی شما برای سهولت ارسال مطالب متقابل است.

نحوه راه اندازی حساب اینستاگرام

در اینجا یک مرحله به مرحله نحوه راه اندازی حساب کسب و کار اینستاگرام آورده شده است.

1. برنامه را دانلود کنید

برخلاف سایر شبکه های اجتماعی ، ارسال محتوا در اینستاگرام فقط با استفاده از برنامه تلفن همراه قابل انجام است. بنابراین مرحله 1 این است که تلفن هوشمند خود را بیرون بیاورید ، Instagram را در فروشگاه برنامه خود پیدا کنید و بارگیری کنید.

چرا در تلگرام نمیتونم وارد کانال شوم
کلیک

توجه: ما در سراسر این پست از عکسهای صفحه آیفون استفاده می کنیم ، اما طرح در دستگاه های Android باید تقریباً یکسان باشد.

Image 1 e1515102807559 337x600 1 - چطور وارد اینستا شویم

2. با استفاده از آدرس ایمیل یا شماره موبایل خود حساب ایجاد کنید

یک ایمیل خود را در باکس وارد کنید یا شماره موبایل خود را وارد کنید تا برایتان پیامک تایید بیاید و سپس کد را وارد کنید.

 IG STEP 1a - چطور وارد اینستا شویمIG STEP 4a - چطور وارد اینستا شویم

نکته حرفه ای: اگر از آدرس ایمیل کار خود استفاده می کنید ، با استفاده از ویژگی “یافتن دوستان” مخاطبین می توانند راحت تر شما را پیدا کنند.

 

3. اصول نمایه و انتخاب نام کاربری

در مرحله بعد ، یک نام و رمز وارد خواهید کرد. 

IG STEP 5 792x1024 1 - چطور وارد اینستا شویم

در مرحله بعدی شما باید یک username یا به فارسی نام کاربری را وارد کنید. اگر اینستاگرام را برای شرکتی راه اندازی می کنید ، نام کاربری باید نام شرکت باشد یا تا جایی که می توانید آن را نزدیک کنید. اگر یک آژانس املاک و مستغلات ، نماینده بیمه یا مواردی از این قبیل هستید ، نامی ، شغلی ، موقعیت مکانی خود را انتخاب کنید. شما به چیزی نیاز دارید که شما را از یک حساب شخصی متمایز کند.

به عنوان مثال برا شخص ، amir_vlizadeh مسکن یا masken_insta کار خواهند کرد.

توجه: اینستاگرام براساس نامی که وارد می کنید ، به طور خودکار نام کاربری برای شما ایجاد می کند. با مرور این دستورالعمل ها به راحتی می توانید این مورد را تغییر دهید.

IG STEP 7 792x1024 1 - چطور وارد اینستا شویم

Next را بزنید.

IG STEP 6 232x300 1 - چطور وارد اینستا شویم

5. انتخاب عکس نمایه مناسب

زمان تصویر! عکس نمایه شما باید آرم شما باشد یا چیزی قابل تشخیص باشد که در صورت نداشتن آرم با مارک شما مرتبط باشد. به یاد داشته باشید ، این حساب تجاری یا شخصی اینستاگرام شما است ، از عکس سلفی یا گروهی استفاده کنید. اگر چهره شغلی خود هستید ، از یک عکس اصلی حرفه ای که دوست دارید استفاده کنید یا یک عکس جدید بگیرید.

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام با کیفیت اصلی
کلیک

بعد از ضربه زدن روی «افزودن عکس» ، چند گزینه وارد کردن عکس به شما داده می شود امتحان کنید!.

IG STEP 10 - چطور وارد اینستا شویم

پس از بارگذاری عکس نمایه ، از شما سوال می شود که آیا می خواهید اطلاعات خود را ذخیره کنید. با این کار ورود به سیستم در آینده سریعتر انجام می شود. می توانید ذخیره کنید ، یا می توانید دوباره “Skip” را بزنید.

IG STEP 12 - چطور وارد اینستا شویم

پس از آن ، صفحه ای پیشنهادی برای دنبال کردن دیگران یا فامیل و آشنا مشاهده خواهید کرد. میتوانید با زدن گزینه follow آنها را به لیست خود اضافه کنید و یا لازم نیست هیچ کدام را دنبال کنید. برای رفتن به مرحله بعدی ، روی «تمام شد» در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

(باز هم ، این تنها فرصتی نیست که می توانید افرادی را پیدا کنید که آنها را دنبال کنند. می توانید بعدا دوباره اینکار را انجام دهید.)

IG STEP 13 - چطور وارد اینستا شویم

 

همچنین ببینید

75786375378378 310x165 - چگونه دکمه برگشت ایفون را فعال کنیم ؟ ساده و راحت !

چگونه دکمه برگشت ایفون را فعال کنیم ؟ ساده و راحت !

دکمه بک ایفون 6 14  15 16 ۱۳ در این نسخه از ایفون ها برخلاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *