شنبه, 23 تیر, 1403
چطور پیام های حذف شده واتساپ را بخوانیم 660x330 - چطور پیام های حذف شده واتساپ را بخوانیم

چطور پیام های حذف شده واتساپ را بخوانیم

واتس اپ در حال کار بر روی یک پیام حذف شدنی برای چت های فردی است. این ویژگی در حال حاضر در دسترس کاربران بتا Android است و خیلی زود باید به همه کاربران برسد. ویژگی حذف برای همه برای مدت زمان طولانی در گپ های گروهی در دسترس است. این ویژگی به کاربران امکان می دهد پیام ارسالی را در مدت زمان تعیین شده حذف کنند.

خوب ، اگر کنجکاو هستید که پیام پاک شده در مورد چه چیزی بود راهی برای کشف آن وجود دارد. با این حال ، باید ذکر کنیم که WhatsApp ویژگی رسمی ندارد که پیام های حذف شده را به شما نشان دهد.

این یک فرآیند آزمایش شده است. برای خواندن پیام های حذف شده WhatsApp وجود دارد که  باید یک برنامه به نام WhatsRemoved + را بارگیری کنید. این برنامه برای بارگیری در فروشگاه Google Play در دسترس است اما در App Store موجود نیست. قابل توجه ، برنامه های بیشتری در فروشگاه Play موجود است که اطلاعات پاک شده را به شما نشان می دهد. برای کاربران آیفون ، گزینه دیگری در دسترس نیست متاسفانه!

نحوه خواندن پیام حذف شده WhatsApp

ابتدا باید برنامه WhatsRemoved + را از فروشگاه Google Play بارگیری کنید. قبل از بارگیری برنامه ، ابتدا تلفن را به شبکه WiFi متصل کنید.

WhatsRemoved - چطور پیام های حذف شده واتساپ را بخوانیم

بعد از نصب برنامه WhatsRemoved + روی تلفن ، آن را باز کنید و شرایط و ضوابط را بپذیرید. قابل توجه است ، این برنامه شامل تبلیغات است زیرا رایگان است. برای کارکردن برنامه ، باید دسترسی به اعلان های تلفن را داده باشید. اگر با آن موافقید ، روی گزینه YES کلیک کنید.

چرا در واتساپ عکس و فیلم باز نمیشه
کلیک

سپس برنامه می خواهد برنامه هایی را که می خواهید انتخاب کند تا همه اعلان ها را از آنها ذخیره کند ، انتخاب کند. برای خواندن پیام های حذف شده WhatsApp فقط گزینه WhatsApp را فعال کنید و سپس ادامه دهید. گزینه های دیگری مانند Facebook ، Instagram و موارد دیگر در دسترس است.

WhatsRemoved + سپس از شما می پرسد که آیا باید پرونده ها را ذخیره کند یا خیر؟. گزینه مورد نظر خود را کلیک کنید. سپس شما را به صفحه ای می رساند که تمام پیام های حذف شده WhatsApp را نشان می دهد. کافیست روی گزینه WhatsApp در کنار گزینه Detected در بالای صفحه کلیک کنید.

پس از فعال کردن این تنظیمات ، قادر خواهید بود تمام پیام های حذف شده WhatsApp را بخوانید. پیام های حذف شده در گزینه WhatsApp در برنامه WhatsRemoved + ظاهر می شوند.

توجه: این کارها توسط برنامه های شخص ثالث انجام می‌شود و باید مراقب باشید زیرا آنها اغلب اطلاعات شخصی کاربران ذخیره شده در دستگاه را جمع آوری می کنند. اگر نگران داده های حساس خود هستید ، با مسئولیت خود دانلود کنید.

همچنین ببینید

csm win11 ruhezustand05 en 67d647f266 310x165 - چطور بدون بسته شدن برنامه‌ها سیستم را خاموش کنیم

چطور بدون بسته شدن برنامه‌ها سیستم را خاموش کنیم

فعال سازی هایبرنیت در ویندوز 11 در حالت Hibernation ویندوز 11 باعث می‌شود تا پس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *