چهارشنبه, 8 آذر, 1402
چطور پیج اینستا را حذف کنیم 660x330 - چطور پیج اینستا را حذف کنیم

چطور پیج اینستا را حذف کنیم

وقتی حساب خود را حذف می کنید ، نمایه ، عکس ها ، فیلم ها ، نظرات ، پسندیدن ها و دنبال کنندگان شما برای همیشه حذف می شوند. اگر می خواهید کمی استراحت کنید ، می توانید حساب خود را به طور موقت غیرفعال کنید.

بعد از اینکه حسابتان پاک شد ، می توانید دوباره با همان نام کاربری ثبت نام کنید یا آن نام کاربری را به حساب دیگری اضافه کنید تا زمانی که توسط شخص جدیدی در اینستاگرام گرفته شده باشد.

به خاطر داشته باشید که اگر حساب شما به دلیل نقض دستورالعمل های انجمن حذف شود ، ممکن است نتوانید با همان نام کاربری مجدداً ثبت نام کنید.

به دلایل امنیتی ، اینستاگرام نمی تواند حسابی را برای شما حذف کند. برای درخواست حذف باید بتوانید وارد حساب خود شوید. اگر رمز ورود یا نام کاربری خود را به خاطر نمی آورید ، برخی از نکات مربوط به ورود به سیستم را مشاهده کنید.

برای درخواست حذف دائمی حساب خود:

قبل از حذف حساب کاربری خود ، ممکن است شاید بخواهید وارد شوید و نسخه ای از اطلاعات خود را (مانند عکس ها و پست های خود) از اینستاگرام بارگیری کنید. پس از حذف حساب خود ، دیگر به ابزار بارگیری اطلاعات Instagram دسترسی نخواهید داشت.

  1. از یک مرورگر تلفن همراه یا رایانه به صفحه حذف حساب خود بروید. اگر در وب به اینستاگرام وارد نشده اید ، ابتدا از شما خواسته می شود وارد سیستم شوید. نمی توانید حساب خود را از داخل برنامه Instagram حذف کنید.
  2. سپس وارد این لینک شود. کلیک
  3. از منوی کشویی کنار گزینه چرا حساب خود را حذف می کنید (Why are you deleting your account) گزینه ای را انتخاب کنید؟ و رمز ورود خود را دوباره وارد کنید. گزینه حذف دائمی حساب شما فقط پس از انتخاب دلیل از فهرست نشان داده می شود.
  4. بر روی [نام کاربری] کلیک کنید یا ضربه بزنید.
چطور رمز گوشی را باز کنیم ؟ راهنمای باز کردن قفل گوشی
کلیک

1597349513 902 A guide to deleting your accounts - چطور پیج اینستا را حذف کنیم

چطور پیج اینستاگرام را حذف کنم ؟

پس از 30 روز از درخواست حذف حساب شما ، حساب و تمام اطلاعات شما برای همیشه حذف می شود و دیگر نمی توانید اطلاعات خود را بازیابی کنید. در طول این 30 روز محتوا تحت شرایط استفاده و خط مشی داده Instagram باقی می ماند و سایر افراد با استفاده از Instagram قابل دسترسی نیستند.

تکمیل مراحل حذف پس از شروع ممکن است 90 روز طول بکشد. کپی از محتوای شما ممکن است پس از 90 روز ذخیره سازی پشتیبان ، که ما برای بازیابی در صورت بروز یک فاجعه ، خطای نرم افزار یا دیگر از دست دادن اطلاعات استفاده می کنیم ، باقی بماند. ما همچنین می توانیم اطلاعات شما را برای مواردی مانند مسائل حقوقی ، نقض اصطلاحات یا اقدامات پیشگیری از آسیب حفظ کنیم.

همچنین ببینید

tarabaord 310x165 - چطور شماره خود را بفهمیم ؟ ایرانسل، همراه اول، رایتل

چطور شماره خود را بفهمیم ؟ ایرانسل، همراه اول، رایتل

شاید برای شما خنده دار باشد . ولی اگر روزی شماره موبایل خود را گم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *