سه شنبه, 2 مرداد, 1403
best pastel hair colors 660x314 - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

هنگامی که نوبت به انتخاب رنگ موی مناسب می رسد ، رنگ پوست شما عامل اصلی در تشخیص رنگ مناسب شما است. از آنجایی که موهای شما دقیقاً در کنار صورت شما قرار دارد، انتخاب سایه مناسب می تواند پوست شما را درخشان کند و سال ها جوان تر به نظر برسید. برای کمک به رمزگشایی رنگ پوست خود و دریافت یک رنگ موی سفارشی که بهترین ها را در چهره شما به ارمغان می آورد ، راهنمای ما را برای جذاب ترین رنگ موهای خود دنبال کنید!

تشخیص رنگ پوست

برای آشکار کردن ته رنگ پوست خود، به مچ دست یا بالای دست خود نگاه کنید. رگه های آبی یا بنفش را می بینید؟ این نشان می دهد که رنگ پوست شما سرد است. رگه های سبزرنگ تری در حال مشاهده هستند؟ سپس پوست شما دارای ته رنگ گرم است. برای کسانی که هر دو را می بینند، به احتمال زیاد شما بی طرف هستید.

اگر هنوز مطمئن نیستید، این ترفند را امتحان کنید: گوشواره نقره ای یا گردنبند نقره ای بپوشید و در آینه نگاه کنید. سپس به سراغ جواهرات طلا بروید. کدام رنگ بهتر به نظر می رسد؟ رنگ‌های پوست سردتر در نقره‌ای درخشان‌تر به نظر می‌رسند، در حالی که جواهرات طلایی در برابر پوست‌های گرم ظاهر می‌شوند.

رنگ رگ های دست برای تشخیص تناژ پوست - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

یافتن بهترین رنگ موی شما

اکنون که ته رنگ پوست خود را مشخص کرده اید، رنگ موی رنگی را انتخاب کنید که تمام ویژگی های شما را برجسته کند! رنگ‌ شناسان ما این قانون را پیشنهاد می‌کنند که باید از آن پیروی کنید: «رنگ مویی را انتخاب کنید که بر خلاف ته رنگ پوستتان باشد».

رنگ مو برای رنگ پوست سرد

اگر کاملا منصف هستید، با ته رنگ های سردتر (به این معنی که ته رنگ های صورتی، آبی یا قرمز زیادی در پوست دارید)، می خواهید رنگ موهایتان به حداقل رساندن قرمزی پوست شما کمک کند. رنگ موی گرم یا طلایی روی پوست‌های روشن با رنگ‌های سرد جذاب به نظر می‌رسد، بنابراین به سراغ رنگ‌ های بلوند طلایی، قرمزهای گرم یا سبزه‌ های خنثی بروید که به متعادل کردن رنگ پوست صورتی شما کمک می‌کنند و چهره شما را تکمیل می‌کنند.

علت ریزش مو در مردان جوان چیست
کلیک

برای رنگ‌های گرم‌ تر (به رنگ‌های زرد یا نارنجی فکر کنید)، رنگ موی ایده‌آل شما باید به پوست شما حالتی سالم و طبیعی بدهد. به سراغ رنگ‌ هایی بروید که سرد، خاکستری یا رنگ‌های مایل به قرمز هستند، مانند بلوندهای عسلی یا توت‌فرنگی، مسی طلایی، قهوه‌ای بژ سرد و قهوه‌ای پررنگ.

رنگ مو برای رنگ پوست سبزه

ایجاد کنتراست مناسب بین رنگ چهره و رنگ مو، مهم است. چیزی که نمی خواهید این است که رنگ موی شما کاملاً با پوست شما مطابقت داشته باشد ، ویژگی های شما ناپدید می شوند. اگر پوست شما گرم یا سبزه است، سایه های زیبای ماهاگونی یا مسی آفتابی را در پوست شما نمایان می کند. برای پوست های سردتر، رنگ های صورتی مایل به آبی را با قهوه ای های قرمز سرد یا قهوه ای تیره یخی و مشکی های پررنگ برجسته کنید.

رنگ سفارشی کامل شما تنها چند قدم با شما فاصله دارد،برای یافتن  اینکه چه رنگ مویی به پوست سبزه تیره میاد نکته کلیدی این است که ابتدا رنگ پوست خود را مشخص کنید، بنابراین رنگ هایی که انتخاب می کنید بهترین دارایی های شما را تکمیل و برجسته می کنند.

یافتن رنگ موی مناسب برای پوست های سبزه با کمک یک متخصص آسان است. رنگ های قهوه ای، از جمله رنگ های شکلاتی و شاه بلوطی، ثابت کرده اند که بهترین مکمل پوست سبزه هستند.رنگ‌های پر جنب و جوش و تند به همان اندازه کار می‌کنند ، سبز زمردی، بلوند یا سایه‌های بنفش را در نیز نظر بگیرید.

انتخاب رنگ موی مناسب تقریباً به اندازه یافتن سایه مناسب برای زیرسازی مشکل است. شما باید چند چیز را در نظر بگیرید: ته رنگ پوست ، تغییرات فصلی و نور، همه عوامل کلیدی برای درست کردن آن هستند. مانند فونداسیون ناخن، تفاوت‌های ظریف پوست تیره‌ تر باعث می‌ شود رنگ مو به همان اندازه دشوار و عالی باشد. به همین دلیل از متخصصان رنگ مو خواستیم تا دقیقاً کدام سایه‌ ها روی پوست سبزه بهتر به نظر می‌رسند.

پاکسازی صورت در خانه برای پوست خشک
کلیک

رنگ مو: خرمایی

نت‌های رنگی: رنگ‌های مسی گرم ماه‌هاست که مد شده‌اند، اما تاب قهوه‌ای تیره در ظاهر کنتراست کاملی را در مقابل ته‌رنگ‌های گرم او ایجاد می‌کند.

hair colour trends 26 - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

رنگ مو: هایلایت های بلوند

نکات رنگی: رنگ های سرد پوست با رنگ های تیره به خوبی کار می کنند. “تن های گرم می توانند بیش از حد با پوست ترکیب شوند.” اگر می‌خواهید سایه‌های گرم‌تری داشته باشید، از نورهای بالایاژ یا کم نور استفاده کنید تا بُعد بیشتری داشته باشید.

رنگ های قهوه ای، شاه بلوطی و شکلاتی تا زمانی که ته رنگ های سردی داشته باشند به خوبی کار می کنند. این سایه های تیره تر می تواند موهای شما را پرپشت تر و سالم تر نشان دهد.

image 2 - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

رنگ مو: بنفش

نکات رنگی: می توانید رنگ موی تک شاخ را روی پوست سبزه تر انجام دهید.با صحبتی که با چند هنرمند و آریشگر خوبمان داشتیم این رنگ هنوز هم بیشترین درخواست او تا به امروز است.

dark purple eggplant balayage - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

رنگ مو: شاه بلوطی “سومبره”

نکات رنگی: اگر به دنبال ارتقاء رنگی ظریف تر هستید، یک آمبره ملایم (سومبره) را در قهوه ای بلوطی گرم امتحان کنید. ریشه‌های تیره‌تر و نوک‌های روشن‌تر کمک می‌کنند تا چهره را روی پوست عمیق قرار دهید و کنتراست کافی را اضافه کنید.

Brown Hair 0000 - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

رنگ مو: فوق العاده بلوند

نکات رنگی: “بلوند روشن تا بلوند پلاتینی روی پوست سبزه در سبک های کوتاه تر کار می کند.” از آنجایی که موهای بافت دار شکننده تر هستند و خیلی سریعتر خشک می شوند، رسیدن به این سطح از رنگ نیاز به پردازش زیادی دارد که می تواند انتهای بلندتر را به خطر بیندازد.

از بین بردن رشک سریع
کلیک

IMG 0436 - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

رنگ مو:هایلایت قرمز با رگه های خاکستری

نت‌های رنگی: رنگ‌های پوست سبزه تر با ته‌رنگ‌های خنثی ، یعنی نه خیلی گرم، نه خیلی سرد . کاندیدای عالی برای هایلایت‌های چند بعدی قرمز هستند.

mahogany 0e45b72c79ec43e58318a6dd08228834 - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

مو: جت-مشکی

نکات رنگی: مشکی تند ممکن است در رنگ پوست های روشن کاملاً تیره به نظر برسد، اما در پوست های سبزه تر، غنی به نظر می رسد و ظاهری سالم به موها می بخشد

best black hair dyes featured 010522 - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

رنگ مو: چرخشی کاراملی

نکات رنگی: رنگ های روشن و کم رنگ کاملاً تضاد با پایه رنگ موهای گرم است که چند درجه تیره تر از رنگ پوست او است.

caramel hair 1 1 - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

رنگ مو: آبی سرمه ای

نکات رنگی: اگرچه همیشه بسیار ظریف است، آبی راهی نرم برای شکستن رنگ‌های زنده‌تر بدون نگرانی در مورد نگهداری یا تعهد زیاد است.

blog what color amber does mermaid hair 243494119 230270652312203 6282841133238119480 n - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

رنگ مو: قهوه ای مایل به قرمز پر جنب و جوش

نکات رنگی: اگر می خواهید رنگ قرمز را انتخاب کنید، تنوع رنگهای قرمز را امتحان کنید.

72531607 172178100632450 169487997304072047 n 082837777eca4195a0d6af15a9cc9963 - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

رنگ مو: یاسی روشن

نت‌های رنگی: رنگ‌های جواهری عمیق (آمیتیست و زمرد) روی پوست‌های سبزه بهتر عمل می‌کنند، زیرا رنگ‌ها تکمیل کننده پوستی غنی هستند. «پاستیل‌ها گاهی اوقات می‌توانند تضاد خیلی شدیدی ایجاد کنند.

lilac hair color for women - چه رنگ مویی به پوست سبزه میاد

“مهم است که به ته رنگ پوست خود توجه کنید.رنگ پوست شما همان رنگ هایی هستند که می خواهید به نمایش در آورید. اگر ته رنگ های گرم تری دارید، می خواهید رنگ های آبی و بنفش را به دلیل تضاد خوبی در نظر بگیرید.” از رنگ هایی که شبیه ته رنگ شما هستند اجتناب کنید زیرا ظاهر می تواند شما را از بین ببرد.

همچنین ببینید

shop 1 310x165 - چه رنگ لباسی به پوست سبزه میاد

چه رنگ لباسی به پوست سبزه میاد

داشتن لباس با کیفیت خوب یک چیز است، اما انتخاب سبک و رنگ مناسب که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *