پنجشنبه, 28 تیر, 1403
لیزر لیپو - کاهش چربی شکم با لیزر

کاهش چربی شکم با لیزر

فناوری لیزر لیپو مبتنی بر LED یک پیشرفت تکنولوژیک در کاهش وزن است. دکتر باکنل میگوید «کاهش وزن با لیزر: ساده ترین روشی است که وزن را به طور ایمن از دست می دهید» لیزر لیپو امکان کاهش وزن را فراهم می کند.

چربی های سرسخت در اطراف شکم، شکم، ران ها، بازوها، پشت، چانه یا هر ناحیه دیگری که هر کاری که از طریق رژیم غذایی و ورزش انجام می دهید، هرگز از بین نمی رود.

لیزر LED لیپو در موارد زیر ایمن و موثر است:

  1. آزادسازی چربی از سلول ها برای حذف متابولیک
  2. کاهش ظاهر سلولیت با کاهش تنش برآمدگی چربی روی الیاف داخل پوست

unnamed - کاهش چربی شکم با لیزر

روند لیزر معده:

  1. مشاوره قبل از درمان برای رد هرگونه مشکلات
  2. پدهای لیزر را با استفاده از روکش های ولکرو به نواحی درمان وصل می کنند
  3. کارکنان بیرون می‌روند و شما به مدت 10 تا 15 دقیقه روی میز استراحت می‌کنید در حالی که پدهای لیزر به آرامی و بدون درد منافذ سلول‌های چربی شما را باز می‌کنند و به محتویات اجازه می‌دهند به فضای بینابینی (فضای بین سلول‌ها که در آن توسط سیستم لنفاوی برداشته می‌شود. زباله هایی که باید متابولیزه شوند)
  4. کارکنان پدها را برمی دارند و شما را برای درمان با صفحه شیکر برمی گردانند
    10 دقیقه روی بشقاب شیکر به غدد لنفاوی کمک می کند تا مواد زائد را جابجا کنند و در عین حال تمام گروه های ماهیچه ای اصلی را برای سوزاندن کالری فعال می کند، به این معنی که بدن شما به دنبال منبع انرژی بیشتری خواهد بود تا تمام چربی هایی را که تازه آزاد کرده اید پیدا کند
چیکار کنم باسنم سریع بزرگ بشه در خانه
کلیک

آمار نشان می دهد که بیمار به طور متوسط در هر جلسه حدود نیم اینچ از ناحیه شکم خود را از دست می دهد! فقط به این نتایج نگاه کنید، بله، این بیماران واقعی هستند!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *