شنبه, 1 اردیبهشت, 1403
Podcasts for english teachers 1132x670 1 660x330 - 12 پادکست انگلیسی برای یادگیری زبان انگلیسی

12 پادکست انگلیسی برای یادگیری زبان انگلیسی

گوش دادن به پادکست ها یک روش عالی برای یادگیری چیزهای جدید و سرگرم بودن در هنگام برنامه ریزی برای درس ها ، مرتب کردن آپارتمان یا کار کردن و… است.

بنابراین ، ما لیستی از پادکست ها را آماده کرده ایم که دوستداران انگلیسی باید امروز شروع به گوش دادن آنها کنند. جدیدترین نوآوریها در آموزش را بشناسید ، اینکه چگونه فناوری به دانش آموزان کمک می کند تا نکات کلاس را از سایر معلمان انگلیسی یاد بگیرند.

از کلاس ، مرتبا و تکرار خسته شده اید؟ به پادکست انگلیسی گوش دهید.

من در مورد پادکست یادگیری انگلیسی صحبت نمی کنم ، بلکه یک برنامه علمی ، سرگرمی ، خبری یا کمدی است که با زبان بومیان برگزار می شود.

فواید بسیار زیادی دارد. شما به انگلیسی صحبت می کنید که در زمینه های مختلف توسط طیف وسیعی از سخنرانان صحبت می شود. انگلیسی اصطلاحی و همچنین عامیانه آمریکایی خواهید شنید. این یک روش عالی برای گوش دادن به زبان انگلیسی روزمره و افزایش واژگان انگلیسی شماست.

1) پادکست زندگی آمریکایی – American Life

پادکست صوتی American Life به طور مداوم به عنوان محبوب ترین پادکست در ایالات متحده رتبه بندی می شود. به طور متوسط ، تقریباً 1 میلیون بارگیری از هر قسمت شده است. آنها داستان های غیرمعمول و جذاب آمریکایی های واقعی را از نمایش رادیویی موفق با همین نام به نمایش می گذارند. پادکست همان قالب برنامه رادیویی را دنبال می کند. هر قسمت مضمونی دارد و شامل انواع مختلفی از داستانهای واقعی مردم روزمره است. موضوعات گذشته شامل “بازگشت به مدرسه” ، “پارک های تفریحی” و “ترس از خواب” است.

چرا این زندگی آمریکایی پادکست خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی است:

در این پادکست مصاحبه هایی با آمریکایی های واقعی بالا و پایین این کشور انجام می شود. برای دانشجوی زبان این یک روش عالی برای آشنایی با لهجه های منطقه ای و سرعت های مختلفی است که انگلیسی انگلیسی صحبت می کند. این American Life یک گوش دادن هیجان انگیز است. برخی از داستان ها مهیج ، خنده دار و شگفت آور هستند.

برای ورود به American Life کلیک کنید.

2) پادکست اخبار جهانی – Global News

پادکست صوتی Global News توسط سرویس جهانی بی بی سی ، بزرگترین پخش کننده بین المللی جهان تولید می شود. پادکست هر روز دو بار منتشر می شود و خلاصه ای از آخرین اخبار جهانی است. این داستان ها از اخبار جهانی جمع آوری شده اند و شامل مصاحبه و گزارش مکان از خبرنگاران بی بی سی است.

چرا اخبار جهانی یک پادکست عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است:

برخی از بهترین انگلیسی هایی که می شنوید در بی بی سی است. مجریان و گزارشگران به خوبی صحبت می شوند و درک آنها آسان است. آنها تسلط بسیار خوبی به زبان انگلیسی دارند که به دانش آموزان کمک می کند تا واژگان خود را افزایش دهند.4

برای ورود به Global News کلیک کنید.

3) پادکست علمی آمریکایی: علوم 60 ثانیه ای – Scientific American Podcast

پادکست صوتی Scientific American Podcast یکی از برترین مجلات علمی جهان است که آخرین اخبار علمی ، ویژگی ها و تجزیه و تحلیل ها را برای عموم مردم به ارمغان می آورد. روزنامه نگاران و نویسندگان علمی این مجله اکنون با به روزرسانی روزانه برخی از مهمترین تحولات تحقیق ، به دنیای پادکست منشعب شده اند.

چگونه می توان همه عکسها و فیلمهای اینستاگرام خود را یکجا دانلود کرد
کلیک

چرا پادکست علمی آمریکایی: 60 ثانیه علمی پادکست عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است:

مجریان Scientific American در بسیاری از موضوعات مختلف علمی با اقتدار صحبت می کنند. آنها از زبانی استفاده می کنند که هیجان تحقیقات علمی را بیان می کند و به روشی است که یک فرد عادی می تواند آن را درک کند. این امر به ویژه برای هر کسی که می خواهد در زمینه های مرتبط با علم کار کند یا عاشق نجوم ، زیست شناسی ، شیمی ، فیزیک و نحوه کار در طبیعت باشد بسیار مفید است. این پادکست یک روش عالی برای یادگیری زبان انگلیسی برای زبان آموزان پیشرفته است.

برای ورود به Scientific American کلیک کنید.

4) پادکست رادیو اقتصاد آزاد – Freakonomics Radio

پادکست Freakonomics Radio برنده جایزه نوبل است که “جنبه پنهان همه چیز را جستجو می کند”. این کتاب از سری کتابهای Freakonomics الهام گرفته شده است و استیون دی لویت و استفان ج. دوبنر همکاران آن هستند. پادکست یک بررسی تفریحی و سرگرم کننده از بسیاری از جنبه های زندگی ما است. این شامل اخبار ، فرهنگ پاپ و موضوعات سیاسی جهانی و محلی است.

چرا رادیو Freakonomics یک پادکست عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است:

این یک سری پادکست فوق العاده است که از زوایای مختلف و در عمق موضوعاتی را بررسی می کند. بین برنامه میزبان بسیار سر و صدا وجود دارد که به اطمینان از درک مفاهیم ، موضوعات و دیدگاه ها کمک می کند. گستردگی مباحث بیان شده به این معنی است که شما قادر خواهید بود زبان انگلیسی را برای بسیاری از جنبه های مختلف زندگی انتخاب کنید.

برای ورود به Freakonomics Radio کلیک کنید.

5) پادکست اینجا چیز است – Here’s the Thing

پادکست Here’s the Thing یکی از جذاب ترین نمایش ها و پادکست های رادیویی است که در سال های اخیر ظهور کرده است. الک بالدوین بازیگر سینما ، تلویزیون و صحنه آمریکا با برخی از بزرگترین نامهای سیاست ، هنر و مشاغل نمایشی مصاحبه می کند. او یک مصاحبه گر کاوشگر است که میهمانان خود را در مورد اینکه چرا آنها کاری را که انجام می دهند ، الهاماتشان و تصمیمات محوری که در کارشان گرفته اند ، سizال می کند. الک بالدوین به عنوان یک ستاره برجسته سینما قادر است مهمانان کالیبر بالا را به نمایش خود جلب کند.

چرا Here Thing یک پادکست عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است:

این نمایش شامل بحث های آموخته شده و الهام بخش در زمینه های مختلف تلاش بشر ، به ویژه موارد مربوط به خلاقیت است. برخی از مهمانان در مشهورترین افراد در زمینه های خود هستند. پر از مکالمات غنی و جذاب است.

برای ورود به Here Thing کلیک کنید.

6) پادکست  NPR

پادکست  NPR یک شبکه رادیویی عمومی است که اخبار و برنامه های فرهنگی را به طور همزمان در صدها ایستگاه رادیویی در سراسر ایالات متحده قرار می دهد. برخی از مطالب آنها از طریق پادکست در دسترس شنوندگان است. اینها شامل Planet Money است که گزارش می دهد و آنچه را که در اقتصاد جهانی می گذرد ترجمه می کند و NPR News که داستان های ملی و بین المللی را پوشش می دهد.

چرا NPR یک پادکست عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است:

دانشجوی زبان می تواند با گوش دادن به هر یک از پادکست های NPR بهره مند شود. لهجه ها تمیز و قوی هستند و کلمات به خوبی بیان می شوند. همه اینها باعث می شود پادکست ها به راحتی دنبال شوند. برنامه های NPR شامل مجموعه گسترده ای از واژگان و همچنین بسیاری از عبارات و اصطلاحات مورد استفاده روزمره است. دانشجویان زبان در می یابند که قادر هستند در کوتاه ترین زمان دامنه واژگانی بیشتری بدست آورند.

مشکل در ورود به سامانه ltms
کلیک

برای ورود به Here Thing کلیک کنید.

7) پادکست مواردی که باید بدانید – Stuff You Should Know

بپادکست Stuff You Should Know مکانی کنجکاو است و ما به عنوان انسان موجوداتی شدیداً کنجکاو هستیم. مواردی که باید بدانید با ارائه پاسخ به انبوهی از سوالات و موضوعات خنده دار ، تحریک کننده یا بی نظیر ، ذهن پرسشگر ما را به خود جلب می کند. مناطق قبلی که توسط پادکست حل و فصل شده اند عبارتند از: “آیا زامبی ها وجود دارند؟” ، “جعبه های سیاه چگونه کار می کنند” و “آیا اشیا or یا تجارب باعث خوشبختی ما می شوند؟”

چرا مطالبی که باید بدانید پادکست عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است:

این پادکست برای هرکسی که شیفته دنیایی که در آن زندگی می کنیم باشد و می خواهد در مورد نحوه کار آن اطلاعات بیشتری کسب کند ، هدف قرار گرفته است. مباحث متنوع و استفاده گاه به گاه از زبان فنی ، دانش آموز را در معرض منبع غنی واژگان قرار می دهد.

برای ورود به Stuff You Should Know کلیک کنید.

8) پادکست نردیست – The Nerdist

پادکست The Nerdist جایی است که افراد نادان در آن قرار می گیرند و درباره همه چیزهای بی نظیر بحث می کنند. این میزبان سه کمدین استندآپ است و یک نمایش خنده دار به سبک مصاحبه درباره سرگرمی هایی است که برخی افراد درباره آن وسواس دارند. این موارد شامل جمع آوری کتاب های طنز ، بازی های ویدیویی و تماشای نمایش های تلویزیونی است. Nerdist همچنین مصاحبه هایی با کمدین های معروف و مشاهیر دیگر دارد.

Why Nerdist پادکست عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است:

یکی از راه هایی که می توانید متوجه شوید انگلیسی شما واقعاً در حال پیشرفت است این است که می توانید از پادکست لذت ببرید بدون اینکه کار سخت به نظر برسد. و اگر می توانید با مکالمات شوخ و سریع بازیگران طنز همراه باشید ، واقعاً خوب کار می کنید. این همچنین یک پادکست خوب برای دانشجویان متوسطه است. ممکن است بعضی از قسمتها چالش برانگیز باشد ، اما در طول راه از یک یا دو خنده لذت خواهند برد.

برای ورود به The Nerdist کلیک کنید.

9) پادکست کارآفرین در آتش – Entrepreneur on Fire

پادکست Entrepreneur on Fire این عنوان مطمئناً توجه را جلب می کند و همچنین محتوای این پادکست جذاب نیز مورد توجه قرار می گیرد. جان لی دوما یک نمایش تجاری پر جنب و جوش برای کمک به کارآفرینان برای رشد تجارت کوچک خود ارائه می دهد وی برای هر برنامه با بازرگانانی که سفر موفقیت خود و لحظات سخت در طول مسیر را به اشتراک می گذارند ، مصاحبه می کند. پادکست موضوعات مهمی از جمله بازاریابی و راه اندازی کسب و کار را پوشش می دهد و منبع خوبی برای کارآفرینان جدید و باتجربه است.

چرا کارآفرین در آتش یک پادکست عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است:

این پادکست دانش آموز انگلیسی زبان را با اصطلاحات مختلف تجاری و اصطلاحات مرتبط آشنا می کند. این برای هر کسی که نیاز به بحث در مورد تجارت به زبان انگلیسی دارد مفید است. همچنین شامل بسیاری از زبان های روزمره و همچنین الهام بخش برای صاحبان مشاغل است.

کد ارسالی برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل
کلیک

برای ورود به Entrepreneur on Fire کلیک کنید.

10) پادکست کمدی بنگ بنگ – Comedy Bang Bang

پادکست Comedy Bang Bang با اسکات اوکرمان و مهمانان وی برنامه خندوانه خنده دار را با آهنگ ها و اجراهای کمدی مخلوط می کنند. هر قسمت هفتگی شامل بازی ها ، مصاحبه ها ، شخصیت ها ، طرح ها ، بداهه پردازی ها و افراد مشهور است. همه اینها باعث سرگرمی و خنده بدون وقفه بیش از یک ساعت می شود.

Comedy Bang Bang پادکست خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی است:

این یک نمایش بسیار خنده دار با بسیاری از لحظات بلند خنده است. سرعت آن سریع است اما پیگیری آن به اندازه کافی آسان است. پادکست دارای شخصیت های بسیاری است ، بنابراین شما لهجه ها و گویش های مختلف مختلف را خواهید شنید.

برای ورود به Comedy Bang Bang کلیک کنید.

11) پادکست مواردی که در کلاس تاریخ از دست داده اید – Stuff You Missed in History Class

پادکست Stuff You Missed in History Class برای بسیاری از افراد ، تاریخ موضوعی خشک است که آنها را به یاد درسهای طولانی و کسل کننده در مدرسه می اندازد. با این حال ، این ژانر هیجان انگیز و پر از داستان های جذاب است که توسط این پادکست عالی نشان داده شده است. هالی فری و تریسی ویلسون دو علاقه مند به تاریخ هستند که درباره وقایع مهم گذشته بحث می کنند. رویکرد آنها غیررسمی و غیررسمی با پادکست های پر از واقعیت های جذاب است. از جمله موضوعاتی که قبلاً برجسته شده است می توان به “مصلوب شدن در جهان یونان-روم” ، “الیزابت بلک ول ، اولین زن دکتر امریکا” و “قتل عام بوستون” اشاره کرد.

چرا چیزهایی که در کلاس تاریخ از دست داده اید پادکست عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است:

این محتوا آنقدر جذاب و خوب ارائه شده است که شنونده فوراً گیر می کند. مکالمات با سرعت عادی انجام می شود ، اما هرگز در مورد صحبت کردن هیچ سردرگمی وجود ندارد. دانشجویان در اینجا بسیاری از واژگان عالی را پیدا خواهند کرد.

برای ورود به Stuff You Missed in History Class کلیک کنید.

12) پادکست چیزهایی را برای ضربه زدن به ذهن خود بگذارید – Stuff to Blow Your Mind

پادکست Stuff You Missed in History Class با عنوان عالی از رابرت لمب و جولی داگلاس مأموریت دارند دنیای شگفت انگیز علم را به نمایش بگذارند. آنها حدود دانش بشر را در علم ، فناوری و فلسفه کشف می کنند. اشتیاق آنها به علم آلوده است ، زیرا آنها شگفتی های فن آوری ، اسرار کیهانی و پیشرفت های پزشکی را لمس می کنند.

چرا Stuff to Blow Your ذهن یک پادکست عالی برای یادگیری زبان انگلیسی است:

این نمایش برای هرکسی که علاقه مند به پیشرفت علمی است ، انجام شده است. این یک پادکست بسیار آموزنده است که برای هر کسی که می خواهد واژگان خود شامل اصطلاحات علمی مفیدی مانند ژنتیک ، DNA ، فناوری نانو و فیزیک کوانتوم شود ، مفید است.

برای ورود به Stuff You Missed in History Class کلیک کنید.

همچنین ببینید

خطای سرور سامانه ltms 310x165 - مشکل در ورود به سامانه ltms

مشکل در ورود به سامانه ltms

سامانه ltms.medu.ir سامانه برگزاری در بستر وب و مجازی دوره های خدمت فرهنگیان می باشد. …

یک نظر

  1. بازم درمورد این موضع مطلب بزارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *