چهارشنبه, 27 تیر, 1403
3d88b5e7642fedc8b3f18676d3490fc2 564x330 - 15 مدل کت و شلوار دامادی جدید و شیک + عکس لباس دامادی

15 مدل کت و شلوار دامادی جدید و شیک + عکس لباس دامادی

کت و شلوار مجموعه ای از لباس های زنانه و مردانه است که شامل کت ، کت یا کت و شلوار است. از منسوجات یکسان و پوشیده شده با پیراهن یقه دار ، یقه گردن و کفش های لباس ، به طور سنتی در کت و شلوارهای غربی لباس غیر رسمی به حساب می آمد.

کت و شلوار اتاق نشیمن از قرن نوزدهم در انگلیس به عنوان جایگزین بیشتر برای لباس های گاه به گاه برای لباس های ورزشی و لباس های کشور بریتانیا ایجاد شد. پس از تعویض پالتو روپوش مشکی در اوایل قرن 20 به عنوان لباس روز عادی ، کت و شلوار تک رنگ به عنوان لباس استراحت معروف شد. لباس استراحت کم رنگ و تیره برای موارد حرفه ای به عنوان کت و شلوار تجاری معروف شد.

کت و شلوارها در طرح ها و ساخت های مختلف ارائه می شوند. برش و پارچه ، خواه دو تکه باشد ، هم تک یا دو سینه ، علاوه بر لوازم جانبی مختلف ، متفاوت است. یک کت و شلوار دو تکه کت و شلوار دارد ، یک کت و شلوار سه تکه یک کت کمر اضافه می کند (در آمریکای شمالی به عنوان جلیقه معروف است).

کلاه ها تقریباً همیشه در فضای باز (و گاه در خانه ها) با تمام لباس های مردانه تا ضد فرهنگ دهه 1960 در فرهنگ غربی پوشیده می شد.

کت و شلوار کت و شلوار دامادی جدید

کت و شلوارهای غیر رسمی به طور سنتی با فدورا ، تریلی یا کلاه صاف پوشیده می شدند. سایر لوازم جانبی شامل دستمال ، معلق یا کمربند ، ساعت و جواهرات است.

برای بزرگنمایی کت و شلوار دامادی بر روی عکس کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *