جمعه, 29 تیر, 1403
beagle 400x330 - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

سگ ها می توانند مسئولیت پذیری و همکاری را به بچه ها بیاموزند – در حالی که بهترین همبازی هایی هستند که هر کسی می تواند بخواهد. با این حال، قبل از اینکه هر توله ای را بپذیرید، همیشه ایده خوبی است که در مورد بهترین نوع نژاد سگ برای فرزندان و سبک زندگی خود تحقیق کنید. برخی از سگ ها به عنوان همبازی برای بچه های بزرگتر پرخاشگر بهتر عمل می کنند، در حالی که برخی دیگر روحی آرام و صبور دارند که برای بچه های کوچک مناسب تر است. اگر فرزندان خردسالی در خانه دارید، یک سگ بزرگتر را نیز به فرزندی قبول کنید. خلق و خوی ممکن است بر اساس هر حیوان متفاوت باشد.

نژاد سگ ها

نحوه انتخاب شما می تواند به ترتیبات زندگی، برنامه، سطح فعالیت و بودجه شما بستگی داشته باشد. هنگامی که از یک حیوان خانگی جدید در خانواده استقبال می کنید، انتظار داشته باشید که به توله سگ خود نیز آموزش مداوم و دوست داشتنی ارائه دهید. فرزند شما همچنین از یادگیری نحوه تعامل ایمن و محترمانه با حیوانات سود خواهد برد. فراموش نکنید که یک برنامه خانوادگی برای پیاده روی، بازی، غذا دادن و نظافت ایجاد کنید! با نژادهای سگ های شیرین و دوست داشتنی مانند این، خدمه شما نمی توانند زندگی را بدون دوست سگ خود تصور کنند.

نژاد کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل

اندازه قابل حمل یک نژاد اسباب بازی را با جذابیت یک اسباب بازی ورزشی ترکیب کنید و این همراهان شایان ستایش و سرزنده را بدست آورید. کاوالیرها تقریباً با هرکسی که برخورد می کنند، از جمله بچه ها و سایر سگ ها، کنار می آیند.

adorable cavalier king charles spaniel puppy royalty free image 523255012 1565106446 - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد سگ کوهستانی برنس

برای خانواده هایی که دوست دارند بزرگ فکر کنند، غول ملایمی مانند سگ کوهستانی برنس را در نظر بگیرید. آنها می توانند بیش از 100 پوند وزن داشته باشند، اما در زیر همه این کرک ها یک حیوان خانگی شیرین و خونگرم وجود دارد که به دلیل طبیعت ملایمش با کودکان شناخته شده است.

bernese mountain dog royalty free image 487880819 1565106514 - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد مالاموت آلاسکا

مالاموت های آلاسکا برای دسته خود زندگی می کنند، چه انسان و چه سگ. این ویژگی به عنوان یک سگ سورتمه پرورش یافته مفید است. این سگ‌های قدرتمند که برای کار ساخته شده‌اند، به یک رهبر برای تنظیم یک رژیم آموزشی و تمرینی ثابت نیاز دارند. (اکنون شانس شما برای اسکی‌جور شده است.) با یک چهره وفادار و دوستانه و دم پر تکان دادن پاداش خواهید گرفت.

تاریخچه کانال سوئز (شگفت انگیز و کامل)
کلیک

big beautiful dog of alaskan malamute breed royalty free image 1037528832 1565106552 - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد بوستون تریر

این توله مردممدار با وزن کمتر از 25 پوند، کت‌های «تاکسدو» با قابلیت نگهداری کم می‌پوشند. درست همانطور که از نامش پیداست، بوستون تریرها به راحتی با آپارتمان نشینی سازگار می شوند – اگرچه از پیاده روی در اطراف بلوک و بازی با بچه ها قدردانی می کنند.

boston terrier puppy royalty free image 183537788 1565106485 - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

 

نژاد لابرادور رتریور

آنها به دلایلی محبوب ترین نژاد سگ برای چندین دهه باقی مانده اند. آزمایشگاه‌ها عاشق بچه‌ها، بزرگسالان، سایر حیوانات خانگی و به طور کلی همه هستند. رفتار شیرین آن‌ها باعث می‌شود با هر کسی که ملاقات می‌کنند، فوراً BFF کنند، اما سطح انرژی بالای آنها را دست کم نگیرید. این نژاد پرجنب و جوش هر روز به ورزش جدی نیاز دارد و می تواند تا 80 پوند رشد کند.

labrador retriever dog standing in field royalty free image 590852449 1565105303 - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد سگ شکاری طلایی رنگ دورگه

یکی دیگر از محبوب‌ترین سگ‌های آمریکایی، گلدن رتریورها، به جایگاه خود به عنوان یک سگ خانوادگی عالی عمل می‌کنند. آنها دانش آموزانی سریع هستند که به فعالیت بدنی زیادی نیاز دارند: دویدن، شنا کردن، آوردن و بازی زیاد. در ازای آن، آنها به شما همراهی شادی می بخشند و حماقت های فراوانی را که به اندازه کافی در آنها وجود دارد، به شما می دهند.

golden retriever dog royalty free image 505534037 1565105327 - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد بولداگ

برای کسانی که بیشتر از سبک زندگی آرام لذت می برند، یک بولداگ وفادار ممکن است مناسب تر باشد. علاوه بر پیاده روی منظم، این توله سگ های باوقار عاشق چرت زدن هستند. در حالی که لیوان های چروک آنها ممکن است شما را جذب کند، اگر در آب و هوای گرم زندگی می کنید مراقب باشید: پوزه کوتاه آنها را مستعد گرم شدن بیش از حد می کند.

british bulldog sitting by path in autumn landscape royalty free image 653071584 1565105048 - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد پاگ

درست مانند انسان ها، پاگ ها عاشق خوردن و خوابیدن هستند. اما اگر می خواهید یک همنشین مبل راحتی در آغوش بگیرید و با آن فیلم تماشا کنید، دیگر نگاه نکنید. این نژاد با تنها 15 پوند یا بیشتر، نژادی است که نیازی به حیاط خلوت بزرگ ندارد، اما از یک جلسه بازی با بچه ها قدردانی می کند.

pug - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد بیگل

جذاب؟ مهربان؟ کاملا دوست داشتنی؟ بررسی کنید. بیگل ها کاملاً با همنشینی رشد می کنند. روزهای طولانی به تنهایی برای این حیوانات کار نمی کند. این عبارات التماس‌آمیز می‌تواند چالش بالقوه دیگری را پنهان کند: سگ‌های شکاری اگر با رایحه‌ای فریبنده مواجه شوند، می‌توانند هنرمندان جسور فراری شوند.

شیار باریک در جدول
کلیک

beagle - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد آیریش ستر

نژاد ستر ایرلندی فقط تصور کنید با یکی از این زیبایی ها در اطراف محله قدم بزنید. ستارهای ایرلندی کاملاً نمایش‌دهنده‌ها هستند، اما به‌عنوان عضوی از گروه ورزشی، ورزشکاران با استعدادی در نوع خود هستند. یک سبک زندگی فعال (و عرضه بی پایان توپ تنیس) ضروری است. این یک شریک تمرینی است که همه اعضای خانواده را برای حرکت تشویق می کند.

irish setter - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد بولداگ فرانسوی

بدون حیاط خلوت، بدون مشکل – ساکنان شهر این توله سگ های آرام و کم خطر را دوست دارند. علامت تجاری “گوش خفاش” و قد کوچکتر آنها از نظر فیزیکی آنها را از پسرعموهای بولداگ بزرگترشان متمایز می کند. فرانسوی نمونه اولیه رفتاری هوشیار و بازیگوش نشان می دهد که با سازگاری آسانی ازدواج کرده است.

french bulldog - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد گریفون بروکسل

یکی از کوچک‌ترین نژادهای سگ در AKC، گریفون بروکسل نمی‌تواند از پس خشم‌ها برآید. اما اگر بچه‌های شما برای بازی ملایم آماده باشند، با یک حیوان خانگی وفادار و باهوش که شخصیت بیشتری نسبت به اندازه‌اش نشان می‌دهد، پاداش می‌گیرند.

brussels griffon dog outdoors royalty free image 490851619 1565105443 - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد نیوفاندلند

در طرف دیگر، نیوفاندلند می تواند 100 تا 150 پوند ترازو را خم کند. این غول‌های مهربان در شنا عالی هستند، اما به لطف طبیعت صبور و مراقب خود، به عنوان سگ دایه نیز شناخته شده‌اند. طبق استاندارد نژاد، اگر فضای کافی دارید، این موجود کرکی می تواند شما را جذب کند.

portrait of a newfoundland dog on a walk in an royalty free image 865916864 1565105539 - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد کولی

کالی ها در میان باهوش ترین نژادهای سگ قرار می گیرند و وفاداری یک کولی بی نظیر است و آنها به سادگی کودکان را می پرستند. نگران این همه خز هستید؟ کولی ها در هر دو نوع “زمخت” و “صاف” برای نظافت بیشتر وجود دارند.

collie - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد تریر گندمی با روکش نرم

اگر ریزش مو واقعاً نگران کننده است، یکی از این توله های بامزه را امتحان کنید. در حالی که هیچ سگی هیچ آلرژن تولید نمی کند، این تریرهای مو ابریشمی چیزی را رشد می دهند که به آن پوشش ضد حساسیت گفته می شود. مهمتر از همه،  حیوانات خانگی سرزنده و فداکاری هستند که عاشق زمان بازی فعال هستند – به خصوص دنبال هر چیزی که حرکت می‌کند.

ساخت دستگاه جوجه کشی بدون برق
کلیک

soft coated wheaten terrier - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد پودل

پودل ها سگ های سفارشی هستند. آنها در سه اندازه (استاندارد، مینیاتوری و اسباب بازی) و سه رنگ (سیاه، سفید و زردآلوی) عرضه می شوند. در حالی که برخی به اشتباه فکر می‌کنند که بچه‌های بی‌حس هستند، در زیر آن کت هیپوآلرژنیک کرکی، یک مغز متفکر درستکار برای فعالیت پرورش یافته است. مدل موی پر زرق و برق (که از هدف اصلی آنها به عنوان سگ های شکار گرفته شده است) نیز یک ضرورت نیست. اکثر صاحبان “کلیپ ورزشی” ساده را انتخاب می کنند.

1515086973 standard poodle - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد بیچون فریز

قبل از اینکه آنها را با سایر نژادهای سگ سفید کوچک جمع کنید، بدانید که Bichon ها “با این فرض کار می کنند که غریبه ای وجود ندارد، فقط دوستانی هستند که هنوز آنها را ندیده اند.” رفتار دوستانه آنها با امتیاز دیگری همراه است: یک کت کم ریزش که این گلوله کرکی بازیگوش را برای یک خانواده سرگرم کننده عالی تر می کند.

bichon frise - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد ویزسلا

اگر عاشق یک سگ ورزشی هستید اما چیزی کمی متفاوت از آزمایشگاه استاندارد یا گلدن رتریور می خواهید، Vizla را در نظر بگیرید. این یک اشاره گر زاده شده است که با ورزش کامل رشد می کند، اما زمانی که “کار نمی کند” ماهیت حساس و مهربانی از خود نشان می دهد. این سگی است که پیوندی نزدیک ایجاد می کند. “زمان تنهایی” واژگان ویزلا نیست.

1515091955 vizla - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد انگلیش کوکر اسپانیل

کوچکترین عضو گروه ورزشی، کوکر اسپانیل احتمالاً نرم ترین گوش ها و شیرین ترین بیان را در اطراف دارد. جمع و جور اما فعال، کوکرها با پیاده‌روی‌ها و زمان‌های بازی منظم، چه با بچه‌ها و چه با سگ‌های دیگر غوغا می‌کنند، خوب عمل می‌کنند.

 

beautiful american cocker spaniel dog royalty free image 573950777 1565105956 - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

نژاد مات

موت ها یا Mutt به خودی خود یک نژاد رسمی نیستند – اما این باعث نمی شود که آنها کمتر دوست داشتنی یا شایان ستایش باشند! برای یافتن سگی با نژاد مخلوط که مناسب با خانواده و سبک زندگی شما باشد، با سازمان نجات حیوانات محلی خود صحبت کنید. فرزندخواندگی نه تنها به یک توله سگ خانه ای برای همیشه می بخشد، بلکه مکانی را در یک پناهگاه برای یکی دیگر که نیازمند است آزاد می کند.

mutt mixed breed dog - 20 نژاد شگفت انگیز از انواع نژاد سگ ها

 

 

همچنین ببینید

hk english 310x165 - خ انگلیسی چطوری نوشته میشه

خ انگلیسی چطوری نوشته میشه

الفبای انگلیسی مدرن یک الفبای لاتین است که از 26 حرف تشکیل شده است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *