دوشنبه, 14 اسفند, 1402
رابطه عاطفی 2 600x330 - 9 نشانه های خیانت به همسر در شما

9 نشانه های خیانت به همسر در شما

خیانت یک امور عاطفی است. امور عاطفی معمولاً به عنوان دوستی آغاز می شود. برخی روابط افلاطونی می توانند به آرامی به دوستی های عمیق عاطفی تبدیل شوند. هنگامی که شخص دیگر را جذاب می دانید یا هنگامی که تمایلات جنسی را به اشتراک می گذارید ، با شیب لغزنده ای روبرو هستید که شما را از ازدواج دور می کند.

با ما باشید 9 علامت از وجود خیانت در شما.

رابطه عاطفی چیست؟

رابطه عاطفی با جنس مخالف می تواند ازدواج و همچنین خانواده شما را به خطر بیندازد. شما فقط مقدار مشخصی “انرژی عاطفی” دارید. وقتی این انرژی را روی همسرتان متمرکز نمی کنید ، ممکن است کجا باشد؟

بیشتر امور عاطفی و جسمی به عنوان دوستی شروع می شود. معمولاً قصد ندارند این رابطه به چیزی بیشتر تبدیل شوند. صرف نظر از این ، مرز بین دوستی نزدیک و امور عاطفی محدود است. علاوه بر این ، امور عاطفی نیز می توانند به سرعت منجر به معاشقه و برخوردهای جنسی شوند.

نشانه های یک رابطه عاطفی

اگر کاملاً مطمئن نیستید که یک خیانتی وجود دارد یا نه، در اینجا 9 نشانه وجود دارد که نشان می دهد احتمالا وجود دارد یا نه:

تماس مکرر

هنگامی که با هم نیستید تماس مکرر دارید. شما اغلب با این فرد و در ساعات مشکوک ارتباط برقرار می کنید. شما زمان زیادی را برای ارسال پیامک ، ایمیل یا تماس ویدیویی با این شخص اختصاص می دهید.

اشتراک گذاری مکرر

آنها اولین کسی هستند که می خواهید با “برای خبر” با آنها تماس بگیرید. شما یک خبر هیجان انگیز برای گفتن دارید یا روز بدی را پشت سر گذاشته اید و این شخصی است که با او تماس می گیرید. اصلاً ممکن است خیلی با همسرتان درگیر نباشید.

از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره
کلیک

رابطه عاطفی - 9 نشانه های خیانت به همسر در شما

افکار ثابت

این فرد افکار شما را تحویل می گیرد. همچنین ممکن است دریابید که تمرکز روی چیز دیگری غیر از این شخص برای شما دشوار است.

شما مدام به دوست خود فکر می کنید. این فرد ذهن شما را هنگام صبح که از خواب بیدار می شوید ، هنگام شب که میخوابید و زمان زیادی را در ذهن دارید. شما هنگام لباس پوشیدن این فرد را در ذهن خود دارید ، به امید اینکه او ظاهر شما را متوجه شود.

همچنین ممکن است در مورد این شخص دیگر خیالات عاشقانه یا جنسی داشته باشید.

احساس درک شدن

شما معتقدید این شخص واقعاً شما را “جلب” می کند. احساس می کنید که آنها واقعاً شما را درک می کنند ، حتی بهتر از همسرتان. ممکن است احساس کنید این شخص اشتراکات زیادی با شما دارد و یا علایق مشترک زیادی دارید. از آنجا که به نظر می رسد شما یک ارتباط منحصر به فرد دارید ، ممکن است احساس کنید این شخص شما را به گونه ای درک می کند که دیگران ، از جمله شریک زندگی شما ، آن را درک نمی کنند.

اشتراک نامناسب

شما در مورد موضوعات بسیار شخصی مانند مشکلات موجود در رابطه فعلی خود بحث می کنید. شما تمام یا بیشتر مشکلات و نگرانی های خود را با این شخص در میان می گذارید. در حین انجام این کار ، نارضایتی شما از همسرتان نیز بیشتر می شود.

مقایسه های ناعادلانه

شما مرتبا همسرتان را با این شخص مقایسه می کنید. شما ممکن است از همسرتان عصبانی شوید زیرا کارهایی را که شخص مقابل انجام می دهد انجام نمی دهد. شما شروع به ایده آل سازی این فرد می کنید در حالی که شریک زندگی شما شروع به بدتر شدن در چشمان شما می کند. ممکن است احساس انتقاد بیشتری نسبت به همسرتان داشته باشید. این مطمئناً باعث ایجاد پویایی یک پسر خوب / آدم بد در بین این دو نفر می شود.

11 راه ابراز علاقه به همسر
کلیک

صرف وقت بیشتر با هم

شما زمان زیادی را با هم می گذرانید. شما بهانه می گیرید یا دلایلی برای وقت گذرانی با آنها ایجاد می کنید .3 حتی ممکن است بهانه هایی را برای جلوگیری از وقت گذرانی با شریک زندگی خود پیدا کنید تا بتوانید زمان بیشتری را با این شخص دیگر سپری کنید.

ممکن است دریابید که هر وقت شخص مقابل با شما پیامک ، تماس یا ملاقات می گذارد ، “پروانه” دریافت می کنید.

رازداری

شما شروع به دروغ گفتن یا حفظ اسرار می کنید. نه تنها صحبت ها ، جلسات ، ناهارها ، متن ها و تماس های تلفنی خود با همسرتان را ذکر نمی کنید ، همچنین برای مخفی کردن این ارتباطات خود قدم بر می دارید. به عنوان مثال ، ممکن است پیامها را از تلفن خود حذف کنید یا چیزی را که از شما خواسته شده است انکار کنید.

شما در حالی که می دانید رفتار مناسبی نیست ، چیزها را پنهان می کنید یا دروغ می گویید. آیا اگر همسرتان یک مکالمه ضبط شده بین شما را بشنود ، دچار مرگ می شوید؟

وقت کمتری برای شریک زندگی خود دارید

همسرتان کمتر شما را تحویل می گیرد در حالی که فرد خاص شما بیشتر تحویل میگیرد. خواه ارتباط ، عاطفه ، افکار یا درونی ترین دنیای شما، زمان و تمرکز شما از طرف همسرتان گرفته می شود و به این شخص دیگر منتقل می شود.

یک سوال مهم که باید از خود بخواهید: آیا اگر شریک زندگی شما این سطح از صمیمیت را با یکی از دوستان خود تقسیم می کرد ناراحت می شدید؟

از کجا بفهمیم دوست پسرمون دوسمون داره
کلیک

چیکار کنیم ؟

اگر شما یا همسرتان یک رابطه عاطفی خیالی را تجربه می کنید ، بهتر است که با همسرتان بیشتر در ارتباط باشید. صحبت در مورد این مسئله اولین قدم مهم است ، اما ممکن است متوجه شوید که مشاوره ازدواج می تواند مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *